DVTK - Mezőkövesd 3-2

Szerző: Jáborcsik András | 2021-01-16 13:32:00

Felkészülési mérkőzés

Diósgyőri VTK - Mezőkövesd Zsóry FC 3-2 (0-2)

Miskolc, DVTK Stadion, zárt kapuk mögött. Játékvezető: Szilágyi Sándor (Kövér Tamás, Kovács Zoltán).

DVTK 1. félidő: Antal - Grgić, Milović, Soldo, Pikk - Márkvárt, Živulić - Hasani, Rui Pedro, Grozav - Dražić. Vezetőedző: Zoran Zekić.

DVTK 2. félidő: Malenica - Shestakov, Karan, Hegedűs, Marin - Max, Iszlai - Korbély (Molnár G. 72.), Grozav, Suljić - Ivanovski. Vezetőedző: Zoran Zekić.

Mezőkövesd: Szappanos - Eperjesi, Nesterov (Szeles, 46.), Katanec, Vadnai - Berecz Zs., Martić, Cseri - Vutov, Jurina, Beširović. Vezetőedző: Pintér Attila. (a vendégek cseréi hamarosan)

Sárga lap: Pikk a 40., Karan az 52., Szeles a 76. percben.

Piros lap: Szeles a 84. percben.

Gólszerző: Jurina (0-1) az 5., Jurina (0-2) a 15., Ivanovski (1-2, 11-esből) a 84., Molnár G. (2-2) a 87., Grozav (3-2, 11-esből) a 90. percben.

5. perc: Egy hosszú indítást Marin Jurina egyből kapura lőtt, a labda a jobb oldali kapufáról került a gólvonal mögé, 0-1

15. perc: Cseri centerezett balról, a hosszún Marin Jurina emelkedett a legmagasabbra, és a kapu bal oldalába fejelt, 0-2

84. perc: Ivanovskit rántották le a 16-oson belül, büntető a DVTK javára. Mirko Ivanovski állt a labda mögé, és a balra dőlő kapus alatt a hálóba lőtt, 1-2

87. perc: Shestakov jobb oldali beadását középen Molnár Gábor csúsztatta a jobb oldali kapufa mellett a hálóba, 2-2

90. perc: Shestakov passaz és egy jó csel után ismét Ivanovskit akasztották a 16-oson belül, 11-es. Ezúttal Gheorghe Grozav állt a labda mögé, és félmagasan a kapu jobb oldalába lőtt, 3-2