Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Fizz liga 26. forduló
Fizz liga 26. forduló
DVTK - Kazincbarcika
Miskolc, DVTK stadion, 2026.03.13. 17:45
Játékvezető: Antal Péter, asszisztensek: Szert Balázs és Szalai Dániel, tartalék játékvezető: Molnár Attila
Közvetítés: M4 Sport, online: m4sport.hu
Lassan az ultráink is a csapat szintjére süllyednek.
Takarodjon mindenki Diósgyőrből, akinek ehhez a szégyenhez köze van!!!!!!!!!
Nem csak kettőjüknek, de felesles bármit is indokolni már!
Teljes megtisztulást!!!
Várom Hollósy telefonhívását háta elmondja hogyan védjük meg a csapatunkat Brüsszeltől és sánthától illetve elmondja hogy ki finanszírozza ezt a szart!
El megy mindenki a joKURVA ANNYÁBA vetetőség edzők játékosok,ezek valják magukat PROFI FOCISTÁKNAK,olyan messze vannak tőle mint Makó Jeruzsálemtől!!!!csak a fizetésúk profi az a lényeg.kilehet úgy is kapni meg kiesni a bajnokságból hogy csúsznak másznak megtesznek mindent ,de ezek ettől messze vannak.
LÉPNI KÉNE ULTRÁK+SZURKOLOK!!!EZ NEM MEHET BÜNTETLENÜL!!
ÉVEK ALATT MILLIÁRDOK LETEK ELÉGETVE ÉS SEMMI EREDMÉNY!!
EZ MEGÉRNE EGY BÜNVADÁSZOK SZTORIT!!!!!!!
Radek Mester! Gyere vissza! :D
Én még eszek egy kis lila káposztát kopasz barackkal :)
Nebojsa jobban jár hogyha még ma lemond
Szerintem ki kellene rúgni Nyebojsát…ha lúd, legyen kövèr.