Az MTK elleni meccs összefoglalója

Szerző: Jáborcsik András | 2021-03-07 14:43:00

Az mlsz.hu-n olvasható tudósítás szerint jó iramú első félidőt produkáltak a csapatok a DVTK-MTK bajnokin, és bár gól nem esett, mindkét oldalon több veszélyes helyzet alakult ki. A hazaiak egy érvénytelen találatig, a jól kontrázó vendégek pedig egy kapufáig jutottak az első 45 percben.

A szünet után hosszú percekre beszorította ellenfelét a Diósgyőr, ki is alakított egy ziccert, de Ivanovski közelről mellé fejelte a labdát. Rövid időre aztán kijött a szorításból az MTK, amely egy újabb kapufával válaszolt, de a hajrához közeledve ismét a hazaiak birtokolták többet a labdát. Az utolsó percekben mindkét csapatnak volt lehetősége arra, hogy megszerezze a győztes találatot – a nagyobb helyzetek a fővárosiak előtt adódtak –, de végül maradt a 0–0.

forrás: mlsz.hu