Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul.
Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy egyáltalán milyen kerettel vág neki a csapat a másodosztály küzdelmeinek.
Érkezők:
Távozók: Karlo Sentic, Aboubakar Keita, Pető Milán (kölcsönből vissza), Anderson Esiti, Lamin Colley (kölcsönből vissza), Peter Ambrose (kölcsönből vissza), Babos Bence (kölcsönből vissza), Ante Roguljic, Sajbán Máté, Macsó Máté (DVSC)
Szezon közben kitették a keretből: Lirim Kastrati, Ivan Saponjic
Lehetséges érkezők:
Lehetséges távozók: Marco Lund, Alexander Vallejo Mínguez, Holdampf Gergő - Videoton (boon.hu), Demeter Milán (NSO)
A DVTK jelenlegi kerete:
Kapusok:
Védők:
62 Lirim Kastrati olasz
Középpályások:
Csatárok:
11 Lamin Colley gambiai, angol
ha fent nem lesz változás a Ricsi - Taki párossal az nb3 elkerülése lehet a reális cél.
ha összejön a változás akkor is piszok nehéz év lesz, mert óriási lemaradásból kell indulni, de legalább elindulunk az úton. sántha legutolsó csicskáját is el kell ehhez takarítani, pozíciótól függetlenül.
Tudom én is ez vallom. Én még a takarítónöt is elküldeném. Ha Sántha megyen ,akkor nem hiszem,hogy ( normális) jelentkező lenne sportigazgatói és edzői feladatra. Simán lehet,hogy az nb3-as gyerekek lesznek az nb2-es csapat tagjai. Ehhez viszont Ricsi és Taki kell. Persze,ha lenne új tulaj.......
Ricsi és Taki részesei a sántha féle mutyi érának. Ugyanúgy mehetnek, mint a gazdájuk. Ricsi egy nullkilométeres sportigazgató, tőle sokat nem várhatunk. Takács a szezon végén egy szedett vetett csapatot kapott, így nem akarom ráhúzni a vizes lepedőt, de én sajnos nem igen láttam pozitívumot az edzősége alatt.
Perecet ismerjük Ő így fejezi ki magát és engem nem zavar te meg hagyod felhúzni magad rajta. Ettől még nem értem a Szivics miért lenne jó. Volt itt egy sikeresen ( számunkra) időszaka, de azon kívül nem sok. De a kezelhetetlensége miatt lenne alkalmatlan a feladatra. amennyiben tényleg vége lesz a Sántha korszaknak, akkor nyugalomra lesz szükség. Csodát nem várok így jó , ha bentmaradunk, ehhez viszont nyugalom kell és stabilitás. Őrüljünk. ha lesz egy normális kezdőcsapatunk. Többször mondtam,hogy még a takarítónőnek is mennie kell,mert a nevét adta ahhoz ami történt. De már úgy gondolom,hogy az itteni viszonyokat Ricsi és Taki tudja a legjobban kezelni. Az tény,hogy szintlépéshez Ők már kevesek lennének.
Nem lerakta, hanem megkapta.
Itt még ennyi "siker" sincs de a hülye bohóc ezen is csak nevet. Mondjuk a segge alatt legalább már nincs közpénzMerci.
Szivics mester még 2012-ben lerakta a Magyar állampolgárságot.
NB2-be az edző is csak magyar lehet és ha jól tudom Szivics nem magyar állampolgár.
Ott már baj van,ha siker a bentmaradás.