Átigazolási hírek, pletykák - 2026-2027 - NB II-re készülve

Szerző: amigeleken.hu | 2026-05-21 21:56:00

Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul.


Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy egyáltalán milyen kerettel vág neki a csapat a másodosztály küzdelmeinek.


Ha infód van a lehetséges érkezőkről vagy távozókról, oszd meg velünk, ne tartsd magadban. Szerkesszük együtt az átigazolási rovatot!


Érkezők:


Távozók: Karlo Sentic, Aboubakar Keita, Pető Milán (kölcsönből vissza), Anderson Esiti, Lamin Colley (kölcsönből vissza), Peter Ambrose (kölcsönből vissza), Babos Bence (kölcsönből vissza), Ante Roguljic, Sajbán Máté, Macsó Máté (DVSC)


Szezon közben kitették a keretből: Lirim Kastrati, Ivan Saponjic


Lehetséges érkezők:


Lehetséges távozók: Marco Lund, Alexander Vallejo Mínguez, Holdampf Gergő - Videoton (boon.hu), Demeter Milán (NSO)


A DVTK jelenlegi kerete:

Kapusok:

  • 1 Bánhegyi Bogdán magyar

  • 30 Karlo Sentic horvát

  • 31 Megyeri Gábor magyar


Védők:

  • 3 Szatmári Csaba magyar

  • 4 Marco Lund dán

  • 5 Kecskés Ákos magyar

  • 6 Bárdos Bence magyar

  • 22 Bokros Szilárd magyar

  • 62 Lirim Kastrati olasz

  • 70 Demeter Milán magyar

  • 85 Szakos Bence magyar

  • 86 Szlifka Zsombor magyar

  • 93 Tamás Márk magyar


Középpályások:

  • 15 Yohan Croizet-Kollár francia

  • 16 Komlósi Bence magyar

  • 17 Macsó Máté magyar

  • 19 Aboubakar Keita elefántcsontparti

  • 20 Bényei Ágoston magyar

  • 21 Galántai Tamás magyar

  • 23 Pető Milán magyar

  • 24 Ante Roguljić horvát

  • 25 Holdampf Gergő magyar
  • 44 Anderson Esiti nigériai
  • 50 Alexander Vallejo Mínguez spanyol
  • 69 Nazar Kovalenko ukrán

Csatárok:

  • 8 Ivan Saponjic szerb

  • 9 Sajbán Máté magyar

  • 11 Lamin Colley gambiai, angol

  • 32 Peter Ambrose nigériai

  • 47 Mucsányi Márk magyar

  • 68 Varga Zétény magyar

  • 74 Babos Bence magyar


Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

30. Ignacio-Sanchez-Mejias |Válasz erre: 29. slózi
2026-05-26 13:07:16 Piros öves, Őstag

Minden az edzon mulik. Kozhely, de ez van. Egy jo edzo kepes fiatalokat kinevelni, beepiteni es megtalalni a legjobb alakzatot, formulat. Ha ez hianyzik, minden jatekos a legrosszabbat fogja nyujtani. A jobbak is.

2026-05-26 11:23:20 Barna öves, Őstag

NAGYON-NAGYON LÉNYEGES!


1.) NEM ELÉG "JÓL" IGAZOLNI! TEHÁT AZ, HOGY VALAKI--VAGY VALAKIK--MÁSÜTT ONTJÁK-ZSÁKSZÁMRA RÚGJÁK A GÓLOKAT, AZ EGY FONTOS SZEMPONT, DE NAGYON NEM(!!!) AZ EGYETLEN.

2,) LÁTNI-ÉSZREVENNI KÉNE AZT IS HOGY AKIT IDE AKARUNK HOZNI, AZ ITT-NÁLUNK MIRE LESZE KÉPES! MER SE SUERI SE SZÁMA AZ OLYAN FUTBALLISTÁKNAK, AKIK NEKÜK NEM "JÓK"--TOVÁBB IS ADUNK RAJTUK "IZIBE"--OSZT' MÁSÜTT MEG VÁLOGATOTT FUTBALLISTÁKAT CSINÁLNAK ATOKBÓL AKIK NEKÜNK--ÚGYMOND--NEM KELLENEK. MERT: AZ HOGY VALAKI 1-2 MECCSEN GYENGÉN FUTBALLOZIK, AZ LEHET JELE ANNAK HOGY "MELLÉFOGTUNK" VELE, DE NEM BIZTOS, HIGY AZONNAK UTILAPUT KÖLLENE A SARKÁRA KÖTNÖNK...AZONNAL. SZŰCS KORNÉL, JUREK GÁBOR, VAJDA BOTOND, SŐT AZ EGERVE SZÁMŰZÖTT KISPÁL... STB...STB PÉLDÁJA OKITSON KELLENE MINKET.......játékosmegfigyelőket, segédedzőket.stb...stb... 

3.) AMI NEM JELENTI AZT, HOGY VALAKIKEN MÁR TÉNYLEG "TÚL NE KELLENE HOGY ADJUNK"...NEM AKAROK NEVEKET EMLITENI. DE TÉNYLEG VANNAK ILYENEK......

4.) ÉS A TÚLZOTTAN SÉRÜLÉKENY -"INASZAKADT" JÁTÉKOS MATUZSÁLEMEKET VALÓBAN HATÉKONYABBAN KÖLLENE KERÜLNI-ELKERÜLNI(!).....még akkor is, ha hatékonynak látszana az idehozásuk--persze "NAGY" zsozsókééért.....

28. Ignacio-Sanchez-Mejias |Válasz erre: 26. Krapulax
2026-05-25 19:40:08 Piros öves, Őstag

Ezt honnan veszed? Vinczét Horváth Csenger nevezte ki akadémiai igazgatónak tavaly. Az elmúlt 10 évben is ő vezette az akadémiát? 

Az elmúlt 10 évben itt volt-

Tajti József (Utánpótlás szakmai igazgató)Benczés Miklós (2016–2018: Akadémia igazgató; 2019: Regionális utánpótlás szakmai igazgató) !!!!! Sütő Szilárd (2015–2018: Utánpótlás szakmai igazgató; 2018–2020: Akadémia igazgató) Zsivoczky Gyula (2018–2019: Utánpótlás szakmai igazgató) Fogarasi Zoltán (2018–2019: Akadémia igazgató-helyettes, majd 2019–2023 között Akadémia igazgató) Simon Miklós (2023–2025: Akadémia szakmai igazgató). Utána jött Vincze. Nem védeni akarom, de legyünk tárgyilagosak.

Ki volt ezeknek az embereknek a főnöke? Ki nem nem kérte számon a kitermelt tehetségeket? Regionálisan kik kerültek a csapathoz? Millió kérdés van. Válasz nulla. Csak azt tudjuk, hogy a kiosztott pénzeket felélték, a két legnagyobb tehetséget -Vajda és Jurek - meg másoknak engedték át.

2026-05-24 14:18:03 Piros öves, Őstag

Az Nb3-as csapatot nyugodtan meg lehet szüntetni, ez a keret pont az a szint, oda jutunk velük hamarosan. 

26. Krapulax |Válasz erre: 25. KIKI79
2026-05-24 14:16:07 Piros öves, Őstag

Tudjuk, teljesen fogalmatlan. Az akadémiát Fogarasival együtt ő tette tönkre. 

2026-05-24 07:34:15 Kék öves, Tag

Azzal tisztában vagytok hogy Ricsi aki most a szakmai munka felelőse mekkora BUNDÁSKENYÉR !!! Hogy barcikán 2 éve 2 hét alatt rájöttek szakmailag nulla a fiú !!! Itt szó szerint BAJ van de nagyon nagy !!!

24. nordas |Válasz erre: 22. perec j. №1  (finom és lédús)
2026-05-23 15:35:53 Fekete öves, Őstag

Mondjuk Kubatov sanszos, akinek pl. a kopaszai megakadályozták népszavazási kérelem benyújtását. De nálunk is van mit sepregetni, hol van pl az Acoért kapott pénz, vagy az állami támogatások? Biztos fillérre el tudnak vele számolni, mert ha nem, az sikkasztás. 

2026-05-23 15:00:00 Piros öves, Őstag

Lesz találkozója a klubnak a szurkolói csoportokkal?

22. perec j. №1  (finom és lédús) |Válasz erre: 20. birodalmi-lepegeto
2026-05-23 14:02:23 Fekete öves, Őstag

Fegyencváros lesz az, gondolom mennek böribe ők is. Mindenki. :)))

2026-05-23 13:07:56 Lila öves, Tag

Tehát eddig van egy 18fős keretünk, aminek az átlag életkora kb 20, az átlag tudásuk és tapasztaltuk pedig nb3..eddig jó..

Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...