Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul.
Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy egyáltalán milyen kerettel vág neki a csapat a másodosztály küzdelmeinek.
Érkezők:
Távozók: Karlo Sentic, Aboubakar Keita, Pető Milán (kölcsönből vissza), Anderson Esiti, Lamin Colley (kölcsönből vissza), Peter Ambrose (kölcsönből vissza), Babos Bence (kölcsönből vissza), Ante Roguljic, Sajbán Máté, Macsó Máté (DVSC)
Szezon közben kitették a keretből: Lirim Kastrati, Ivan Saponjic
Lehetséges érkezők:
Lehetséges távozók: Marco Lund, Alexander Vallejo Mínguez, Holdampf Gergő - Videoton (boon.hu), Demeter Milán (NSO)
A DVTK jelenlegi kerete:
Kapusok:
Védők:
62 Lirim Kastrati olasz
Középpályások:
Csatárok:
11 Lamin Colley gambiai, angol
Egyetértek.
Mivel a mocskos slepp szétlopta a klubot (az elszámoltatásuk remélem még az éven megtörténik), nem várhatunk NB1-es keretet, amivel elvárható lenne az azonnali feljutás.
Azonban a jelenleg megmaradó keret váza néhány igazolással együtt már a 5-10. helyre szerintem is belőhető.
Abból a néhány igazolásból szerintem a Borvető Áron - Ádám Martin kettőssel lehet számítani, a többi még kérdőjeles.
Póser szerintem annyival nem jobb a Bánhegyi-Tuska kettősnél, Megyeri nálam is lepkés. Korbély szerintem nem lenne erősítés, Jurek szerintem marad a libásoknál, Könnyes jó lenne, kérdés, hogy a Barcika eladná-e. Gyerekcsapatnak azért nem nevezném, a Szatmári-Kecskés-Bárdos-Tamás-Bényei-Holdampf-Borvető-Ádám tengellyel. Holdi és Ádám még kérdőjeles.
Takácsra én se haragszom, nem ő a hunyó most, szerintem kicsiben azt csinálják vele jelenleg mint anno Fernandóval.
Azaz a bizalmat megadom neki én is, meglátjuk.
Egy mezei vagy még attól gyengébb keret lesz kialakulóban egy kezdő edzővel akinek a hiedelmek ellenére megadom a bizalmat természetesen s drukkolok neki mert neki is jár a bizalom. De a várható keretet figyelembe véve nálam egy cél van, ne legyen NB3. Egy erős 5-10. hely már elfogadható lesz. A hazai meccsek javát nyerjük meg abból baj nem lehet. Ez egy gyerek csapat lesz, hektikus teljesítmények egy melák brusztolós verekedős NB2-ben.
Vinczének üzenem egy rutinos kapust kukázzon mert ha az nincs az végeztes tud lenni. Jó értem majd Somodi beáll ha gáz van... 3 fiatallal ez nem egészséges. Legalább egy Pósert igazolj le. Nagyarc lepke Megyerit meg engedd el.
Ha előre elhozod Korbélyt meg Könyvest vendégem vagy egy sörre. :) Mindkettő nagyon kell, előbbi mert itteni kölyök másrészt gólerős, utóbbi a mentalitása a fiatalok építésére és Takács segítségére.
Jureket azért próbáld meg visszahozni, ha akkora diósgyőri (nincs kétségem) akkor ha rajta múlik jön az NB2-be is!
Szóval Könyves, Korbély, Póser, Jurek és nálam megvagy Vincze.
A 0 Ft-ra a bizonyíték, hogy Vincze a sportigazgató, Takács Peti meg az edző. Ha bármennyi Ft is lenne, más lenne mindkettő pozícióban.
"Akkor tudunk majd igazán célokat megfogalmazni, ha látjuk a költségvetésünket."
"Az viszont biztos, a DVTK-nál az NB II.-ben nem lehet más a cél, minthogy minél hamarabb visszakerüljünk a legjobbak közé. "
Nekem a második mondat általánosságban hangzik.
Kapus poszton tapasztalatnlanok és gyengék vagyunk, a védő felhozatal áll adarabra a legjobban, de túl fiezett,baromi lassú játékosaink vannak ott, középpálya kuka, Komlósi ha akarna, lehetne valami, de ahogy látom, előjött tavaly a tipik magyar mentalitás, jó nb2-es emberke lesz ő is. Ott van még Bényei, akinek 23 éves korára sem lett rendes posztja, védekezni nem tud, beadni nem tud, lőni nem tud, csak szalad, oylan mint egy fiatalabb Holdampf. Macsó megy, Galántaiban van potenciál, gondolom akkor télen megy, és Kovalenko, tehát ez egy fiókcsapat középpályája. Elől meg..a lila Mucsányi, aki a nyakunkon maradt, és ez Varga, aki csak kölcsönben van itt (szerencsére)..ez a felhozatal eddig egy pusztalat, és 0 forintból nem fog ide jönni senki, vagy ha igen, akkor az nem véletlenül nem máshová ment..
Még nem ismert a teljes keret.
Nem tudjuk hogy milyen " sztár" játékost, játékosokat fogunk igazolni.
Támadó poszton jelenleg nullán állunk.
Nem mi leszünk szerintem a bajnok esélyesek, de akármi is lehet.
Nem gondolom hogy a nagyon fiatalok akkora tehetségesek lennének hogy felkerülve az első csapatba a dobogó közelébe érnénk.
Én már annak is örülnék ha egy nézhető focit produkálnának a fiúk minden fordulóban.
A szakmai igazgató (őszintén kommunikálva) azt mondta, (nagyon helyesen) hogy a Diósgyőrnek MINDIG a feljutás a cél. Ehhez tartsuk magunkat! Azt is mondta, hogy nagyon fogjuk ezt a szakmai stábot szeretni. Tehát az én elvárásom -ezek után - az, hogy harcban legyünk a feljutásért. Ha a szakmai igazgató A-t mond, akkor én A-t várok el. Ha a csapat fos lesz, ha a játék eredménytelen lesz (NB2-be fos 1-0 az tök ok számomra) akkor számon lehet kérni a szakmai stábot. Ettől a stábtól, csapattól, főleg ősszel, hogy a keret Augusztus 31.-én (Diósgyőrben MINDIG) fog végleges lenni én nagyon döcögős, kutyaütő játékot várok eleinte. Ha ősszel tudunk ragadni az élbolyra az ok.
Ezt kellene elrendezni mindenkinek magában, mert 6 meccs után lesz a takács takarodj.
-ne legyenek kiesési gondjaink?
-harc a feljutásért?
-2-3 fiatalt építsen be ősszel?
-élvezetes, gólokra törő foci?
-inkább egy 4-2 és 2-2, mint két soványka 1-0?
Feljutásért menő harcot szerintem nyugodtan kihúzhatjuk.
Az érte kapott zseton meg megy a süllyesztőbe,
éppúgy mint Aco és társai után kapott pénzről sem hallottunk semmit.
Tesco gazdaságosság legfelső foka.
Egyébként szurkolok neki, bizonyítson, qva nehéz dolga lesz!