Szerző: amigeleken.hu | 2021-02-26 09:00:00

Killik László Női K&H Magyar Kupa Döntő, elődöntő.

Killik László Női K&H Magyar Kupa Döntő, elődöntő

Budapest, Gabányi László Sportcsarnok, 2021.02.26. 15:00, zárt kapuk mögött

Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Ádám József, Csabai-Kaskötő Brigitta

Szerdától vasárnapig Budapesten rendezik meg a Killik László Női K&H Magyar Kupa nyolcas döntőjét. Miután az első napon az Aluinvent DVTK sikerrel vette az UNI Győr MÉLY-ÚT jelentette akadályt, pénteken a döntőbe jutásért léphetnek pályára Földi Attila lányai.

Földi Attila:

A Győr ellen mi számítottunk esélytelenebbnek, de akkor is azt mondtam, hogy győzni megyünk. A PEAC ellen ez hatványozottan érvényes, ugyanakkor nagyon oda kell figyelnünk. Nem szabad beleesni abba a hibába, hogy azért, mert kétszer már sikerült legyőzni őket, ez most is könnyű lesz. Új meccs lesz, és a Sopron győzelmét leszámítva, a mindhárom negyeddöntő roppant szoros volt. Nagyot kell majd harcolnunk, hogy ebben az idényben harmadszor is legyőzzük a pécsieket, de bízom abban, hogy a lányoknak helyén lesz a szívük. Az a fegyelmezett játék, amit a Győr ellen mutattunk, elég lehet a döntőbe jutáshoz.