Szerző: amigeleken.hu | 2021-08-16 12:38:00

Kisvárda Master Good II – DVTK tartalék 5-1 (2-0)

Kisvárda, 100 néző. Játékvezetők: Tóth Tamás, Kovács Zoltán, Varga György.

Kisvárda Master Good II: A. Odyntsov – A. Avetisyan, Czérna E., Sikorszki B., Szőr L., Starosta D., N. Honchar, Czene Z., D. Bertucci, Králik P., Ötvös B. Vezetőedző: Kocsis János.

DVTK tartalék: Domonkos D. – Ivánka P., Mrva P., Oláh B., Nagy Á. – Jónyer K., Csatári G., Zsemlye B., Bernáth B. – Molnár R., Korbély K. Vezetőedző: Zsivoczky Gyula.

Csere: Starosta D. helyett Himics L. az 58., N. Honchar helyett Simon M. az 58., Korbély K. helyett Girdán L. a 60., Zsemlye B. helyett Zsiga M. a 60., Bernáth B. helyett Holló P. a 72., D. Bertucci helyett I. Kiriukhin a 72., A. Avestian helyett Bíró R. a 77., Czérna E. helyett Bokor M. a 77., Molnár R. helyett Bencsík D. a 79., Jónyer K. helyett Csáki D. a 79. percben.

Sárga lap: Korbély K. a 60., A. Odyntsov a 61. percben.

Gólszerző: D. Bertucci (1-0) a 16., D. Bertucci (2-0) a 40., D. Bertucci (3-0, 11-esből) a 49., Girdán (3-1) a 71., Simon M. (4-1) a 83., Králik P. (5-1) a 87. percben.

16. perc: Bertucci szánta rá magát egy lövésre a tizenhatoson kívülről, amely utat talált a DVTK tartalék kapuját, 1-0
40. perc: Növelni tudta a vezetését a Kisvárda II csapata, Bertucci ismét távolról, másodszor is bejött neki, 2-0.
49. perc: Tizenegyest harcoltak ki a hazaiak, amit Bertucci magabiztosan értékesített, 3-0.
71. perc: Egy szélről középre bepasszolt a labda után a csereként beállt Girdán Levente szépített, 3-1.
83. perc: A középre lőtt labdát Simon Mátyás továbbította a DVTK tartalék kapujába, 4-1.
87. perc: Szabadrúgáshoz jutottak a hazaiak, amit a magas felívelés után Králik P. fejelt a kapuba, 5-1.

Vezetőedzői értékelés

Kocsis János: - A mérkőzés iramára a nagy meleg rányomta a bélyegét, mindkét csapat próbált az elején kivárásra játszani. Az első félidőben több lehetőségünk is volt, talán ha jobban sáfárkodunk ezekkel, akkor hamarabb eldönthettük volna a mérkőzést. A harmadik gól után könnyelműek voltunk, szépített a DVTK, a negyedik találatunk viszont tényleg eldöntötte a pontok sorsát. Összességében megérdemelten nyertünk.

Zsivóczky Gyula: - Mezőnyben a Kisvárda kellemes ellenfél volt, nem támadtak le, a labdakihozatalainkat meg tudtuk csinálni, egészen az ellenfél térfelének közepéig könnyedén jutottunk el. Ott viszont megállt a tudomány. Azt látni kell, hogy bajban vagyunk, ezért össze kell fognunk. Az elmúlt időszakban rengeteg gólt kaptunk, az edzőmérkőzéseken és a bajnoki találkozókon egyaránt. A védekezésünk sincs rendben, támadójátékunk pedig jelen pillanatban nem létezik. Ahhoz hogy visszatérjünk a tavalyi formánkhoz a játék minőségén sokat kell javítanunk. A Kisvárdának volt egy Lucasa, lőtt három gólt, el is döntötte a mérkőzést. Egy biztos: változások szükségesek, hogy a játék minden elemében javuljunk. Teljesen megérdemelt a Kisvárda győzelme, gratulálok nekik.