Felkészülési mérkőzésen: FC Tiszaújváros - DVTK tartalék 1-2

Szerző: amigeleken.hu | 2021-07-11 09:57:00

Zsivoczky Gyula: Az út elején járunk, most még kevesen vagyunk.

Felkészülési mérkőzés

FC Tiszaújváros - DVTK tartalék 1-2 (1-2)

Tiszaújváros, 100 néző. Játékvezetők: Ujhelyi Tamás (Iván Kornél, Szilágyi Zsolt).

DVTK tartalék: Bánhegyi B. - Oláh B., Ivánka P., Mrva P., Nagy Á. - Kispál T., Csatári G., Rostás A., Jónyer K. - Bernáth B., Molnár R. Vezetőedző: Zsivoczky Gyula.

Csere: Molnár R. helyett Csáki D. a 46., Kispál T. helyett Bencsik D. a 61., Jónyer K. helyett Holló P. a 61., Bánhegyi B. helyett Jaksi A. a 61., Mrva P. helyett Kundrák G. a 68., Rostás A. helyett Magyar L. a 69. percben.

Kiállítva: Csoszánszki D. a 40., Oláh B. a 40. percben.

Gólszerző: Bernáth B. (0-1) a 22., Molnár R. (0-2) a 30., Molnár M. (1-2) a 45. percben.

Zsivoczky Gyula:

Lehet, hogy sablonos szöveg, hogy a mérkőzés elérte a célját, de ezúttal tényleg így gondolom. Nagy melegben, egész jó iramú találkozót játszottunk. A kiállítások után át kellett formálni a csapatot nekünk és természetesen az ellenfélnek is. Az első félidben szakmai szemmel nézve is nagyon jó játékot mutattunk, a fordulás után azonban már voltak hiányosságaink, sokat cseréltünk. Ettől függetlenül elégedett vagyok a csapattal. Az út elején járunk, most még kevesen vagyunk. Ha szeretnénk eredményesek lenni a bajnokságban, akkor a folytatásban a játék minden elemében előre kell lépnünk.

forrás: dvtk.eu