Felkészülési mérkőzésen: DVTK tartalék-Sényő 9-0

Szerző: Jáborcsik András | 2021-02-07 12:32:00

Hazai környezetben lépett pályára felkészülési mérkőzésen az NB III-as bajnokság tavaszi felére készülő DVTK tartalék. Zsivoczky Gyula együttese az ugyancsak harmadik vonalban szereplő Sényő együttesét fogadta a DVTK edzőközpontban.

A piros-fehérek gólgazdag mérkőzésen, sima győzelmet arattak a csoporttárs ellen. Az első félidőben ötször találtak be a diósgyőriek, amit a fordulás után további négy találattal sikerült megfejelni. Schildkraut, Cortes és Zsiga egyaránt kétszer talált a kapuba.

NB III-as felkészülési mérkőzés

DVTK tartalék - Sényő-Carnifex FC 9-0 (5-0)

DVTK edzőközpont, zárt kapuk mögött.

DVTK tartalék: Bukrán E. - Farkas M., Ivánka P., A Kalandandze, Nagy Á.–Zsemlye B., Kispál T. – Schildkraut K., P. Rui, Karika B. – J. Cortés. Vezetőedző: Zsivoczky Gyula.

Csere: Schildkraut helyett Csávás B. a 45., J. Cortés helyett G. Omarashvili a 45., P. Rui helyett Zsiga M. a 45., Bukrán E. helyett Furik J. a 60., Farkas M. helyett Nagy Z. a 60., Zsemlye B. helyett Gönczi S. a 60., Kispál T., helyett Jónyer K. a 60. percben.

Gólszerzők: Schildkraut K. (1-0) a 12., Schildkraut K. (2-0) a 16., Karika B. (3-0) a 22., J. Cortés (4-0) a 34., J. Cortés (5-0) a 40., Jónyer K. (6-0) a 62., Zsiga M. (7-0) a 66., Csávás B. (8-0) a 78., Zsiga M. (9-0) a 87. percben.