Mától vásárolhatók meg a bérletek a Jegesmedvék mérkőzéseire

Szerző: amigeleken.hu | 2022-08-15 20:05:00

A tavalyi szezonban is bérlettel rendelkező szurkolóink 2022. augusztus 15-26 között hosszabbíthatják meg bérletüket.

Augusztus 15-től megvásárolhatók a DVTK Jegesmedvék szezonbérletei. A tavalyi idényhez képest nem emelkednek a jegyek és bérletek árai, idén is változatlan árakon lehet szurkolni a Miskolci Jégcsarnokban. A pénztár hétfőtől csütörtökig 14:00-19:00 között, pénteken pedig 08:00-13:00 között várja a vásárlókat. A tavalyi szezonban is bérlettel rendelkező szurkolóink augusztus 15-26 között hosszabbíthatják meg bérletüket, továbbá ebben az időszakban bárki válthat bérletet a szabad helyekre. Augusztus 29-től minden hely megnyílik. Az új bérletek érvényesek a hazai felkészülési mérkőzésre, az Erste Liga alapszakasz, playoff kvalifikációs és rájátszás mérkőzéseire, valamint a hazai Magyar Kupa találkozókra is.

Classic

A Classic bérletet választók a DVTK Jegesmedvék összes hazai mérkőzését megtekinthetik a szezon során a Miskolci Jégcsarnokban, valamint a saját termékeinket 10%-os kedvezménnyel vásárolhatják meg a jégcsarnokban található Jegesmedve Shopban.

Gold

A Gold bérlettípussal szintén minden hazai mérkőzést meg lehet tekinteni a helyszínen, azonban a meccslátogatáson felül további extrákat is tartalmaz.
- Az alapszakasz során egy, a bérletes által kiválasztott találkozón elvégezheti a mérkőzés előtti, vagy harmadok előtti korongbedobást.
- A Jegesmedve Shopban 20%-os kedvezménnyel vásárolhatnak saját termékeink közül.
- A bérlet tulajdonosnak készítünk egy, a 2022/2023-as bajnoki szezonra készülő, névre szóló mezt, amit igény esetén a csapat dedikál.
- A bérlet felmutatásával az alapszakasz során 2 alkalommal 2 ismerőst megvendégelhet ingyenes tiszteletjeggyel.
- A bérlet mérkőzés előtti felmutatásával igénybe veheti a lezárt, VIP parkolót.

Bérletértékesítés időszaka

A tavalyi szezonban is bérlettel rendelkező szurkolóink 2022. augusztus 15-26 között hosszabbíthatják meg bérletüket. Továbbá ebben az időszakban bárki válthat bérletet, de csak azokra a helyekre, amelyek az előző évadban nem voltak lefoglalva. Augusztus 29-től minden szabad hely megnyílik a bérletek vásárlására.

Pénztárak nyitvatartása

A bérleteket a Miskolci Jégcsarnok pénztárában (123-as iroda) lehet megvásárolni. Hétfőtől csütörtökig 13:00-19:00 között, pénteken pedig 8:00-13:00 óra között lehet megváltani a bérleteket (kivéve az augusztus 19-i napot, ezen a napon kizárólag meccsjegyet lehet vásárolni a Gyergyói HK elleni mérkőzésre, bérletvásárlásra nem lesz lehetőség).

Vásárold meg bérleted a játékosoktól

Heti két alkalommal lehetőség lesz találkozni a DVTK Jegesmedvék játékosaival a bérletvásárlás helyszínén, akik kötetlen beszélgetésre, közös fényképezésre is rendelkezésre állnak, valamint aláírt dedikálókártyákat is átadnak a bérletvásárlóknak.

augusztus 16. 17:00-18:00 Miskolczi Márk és Vojtkó Mátyás

augusztus 18. 17:00-18:00 Kiss Roland és Ritó László

augusztus 23. 17:00-18:00 Szirányi Bence és Kiss Bence

augusztus 25. 17:00-18:00 Galajda Zsombor és Páterka Bence

Bérletárak

A bérletek árai a tavalyi szezonhoz képest nem változtak, azonban az állóhelyekre szóló bérletkategóriák egységesítve lettek, így kivezetésre került a "Palánk álló" és a "Vigadó álló" kategória. Az álló bérletet választó szurkolók bármely szabad állóhelyről szurkolhatnak.

Kártyás, illetve SZÉP kártyás fizetésre idén is van mód.