Felkészülési mérkőzésen: DVTK tartalék - SBTC 2-1

Szerző: Jáborcsik András | 2021-02-13 20:40:00

NB III-as felkészülési mérkőzés

DVTK tartalék – Salgótarjáni BTC 2-1 (2-1)

DVTK edzőközpont, zárt kapuk mögött.

DVTK tartalék: Bukrán E. – Farkas M., Ivánka P., A. Kalanandze, Nagy Á . - Zsemlye B., Kispál T. - Schildkraut K., Jónyer K., Makrai G. – Cortés J. Vezetőedző: Zsivoczky Gyula.

Csere: Ivánka helyett Szűcs K. a 45., Jónyer K. helyett Zsiga M. a 45., Makrai G. helyett Csávás B. a 45., Farkas M. helyett Nagy Z. a 60., Zsemlye helyett Gönczi S. a 60., Schildkraut K. helyett G. Omarashvili a 60. percben.

Gólszerző: Nemes Á. (0-1) a 9., J. Cortés (1-1) a 18., J. Cortés (2-1) a 40. percben.

Bombagóllal szerzett vezetést az NB III-as nógrádi együttes a DVTK edzőközpontjában megrendezett felkészülési találkozón. Nem sokkal később J. Cortés egy pontos fejessel egyenlített, majd a félidő vége előtt néhány perccel a vezetést is megszerezte. A DVTK tartalék dominálta a találkozót, ám a támadó zónában a játékosok sok pontatlanságot követtek el, rossz döntéseket hoztak. A bajnoki rajtig hátralévő két hétben ezen kell finomítani, a csapat mindenesetre biztató formát mutatott ezen a délutánon.