DVTK Jegesmedvék - Ifj. Ocskay Gábor JA  4-1

Szerző: Jáborcsik András | 2021-03-24 16:54:00

U21 magyar bajnokság - döntő 3. mérkőzés

DVTK Jegesmedvék - Ifj. Ocskay Gábor JA 4-1

Miskolc, Jégcsarnok, 2021.03.24. 18:55, zárt kapuk mögött

DVTK Jegesmedvék: Hegedüs (Gratzl) - Szilágyi, Kamarási, Lövei, Pecsét, Farkas - Fazakas, Illés, Tóth, Mattyasovszky, Galajda - Hadobás, Szalay, Ujj, Demkó, György - Molnár, Ráduly, Banka, Barkó, Kocsis, vezetőedző: Rusznyák Szilárd

A párharc állása: 2-1

1 2 >

17. korxi |Válasz erre: 13. Geotic
2021-03-25 16:09:56 Piros öves, Veterán
De miért nem értesz egyet? Én kifejezetten csak a kapura lövések számszaki arányáról beszéltem, amikor azt mondtam hogy azt a kettős előny időszakát levonva tartanám reálisnak. Persze, nekünk is voltak kiállításaink, de a sima két perces emberhátrány nem összevethető egy öt perces kettős emberhátránnyal.
Külön mondtam is hogy egyébként jobbak voltunk, sőt még azt sem vonom kétségbe, hogy ha egy csapat jobb, az magában az emberelőnyökben is megmutatkozik.
2021-03-25 14:21:15 Fekete öves, Veterán
60 / 27 lett végül a kapura menő lövések aránya, de így is mi voltunk sokkal nagyobb fölényben, és a sikerünk sem érdemtelen.

Ezzel a 2-1-es vezetéssel úgymond van 2 ""meccskorongunk"", amiből elég az egyiket értékesíteni. De azon ""gólért"" is nagyot kell majd menni. Először Fehérváron, aztán, ha nem sikerül, akkor itthon.
Én azt mondom, hogy inkább legyünk kint BAJNOKOK, aztán itthon meg lehet pezsgőzni.
2021-03-25 13:49:10 Fekete öves, Veterán
Hatalmas gratulációm a Csapatnak!
Komoly munka volt a tegnapi győzelem.
14. jaborcsik-andras* |Válasz erre: 13. Geotic
2021-03-25 07:55:33 Fekete öves, Veterán
Nekem az tetszett különösen a tegnapi meccsben (is), hogy rengeteg támadást fejeztünk be kaput eltaláló lövéssel.
13. Geotic |Válasz erre: 12. korxi
2021-03-24 23:03:14 Piros öves, Őstag
Ebben nem értek egyet.
Egyrészt azért nem, mert mi is voltunk emberhátrányban, igaz nem kettősben, és szerintem pontosan akkor látszott, hogy milyen jók vagyunk, mert akkor sem engedtünk nekik sok lövést, de igazából fel sem tudtak állni rendesen.
Másrészt pedig a kiállítások kiharcolása is egyfajta fölényt jelez.
12. korxi |Válasz erre: 11. jaborcsik-andras
2021-03-24 21:38:34 Piros öves, Veterán
Ez a szám speciel úgy lenne reális, ha levonnánk belőle az 5 perc kettős emberelőnyben esett kapuralövéseket, de persze akkor is jelentősen vezetnék, jobbak voltunk, nem véletlenül volt már 4:1.

Nekik a kettős hátrány végén volt egy vasuk, ami viszont szép dolog (és ami ráadásul nem is számít kapura menő lövésnek).
2021-03-24 21:29:41 Fekete öves, Veterán
A fölényünket jól mutatja, hogy 60-19 volt a kaput eltaláló lövések száma a javunkra.
10. korxi
2021-03-24 21:25:20 Piros öves, Veterán
Van néhány játékosunk akit jövőre mindenképpen fel kéne vinni a nagycsapatba, legalább a negyedik sorba, pl. Pecsét Bálint.
2021-03-24 21:20:17 Fekete öves, Veterán
4-1
Szenzációs eredmény, akárhogy is nézzük.
2-1 állás a javunkra, és van 2 meccskorong, amiből elég egyet beütni. De az is nehéz ügy lesz.

Visszatérve a III. harmadhoz. Remélem lesznek vendég eltiltások, legalább vagy kettőnek lennie kellene, és 2 személynek a 4. (vagy akár?!) 5. meccset is ki kellene hagynia.
8. perecesi-diosgyor-szurkolo* |Válasz erre: 6. Geotic
2021-03-24 21:16:22 Fekete öves, Veterán
Jaja.
A jegkorongszovetsegponthu jegyzőkönyvében csak úgy hemzsegnek a vendég kiállítások.
Elég undorítóan játszanak, bár sokat a meccsből nem láttam, de eléggé ""főszereplővé"" léptek így elő a meccs folyamán.