Szerző: amigeleken.hu | 2021-09-17 21:39:00

Erste Liga jégkorong mérkőzés - 1. forduló

Erste Liga Alapszakasz - 1. forduló

DVTK Jegesmedvék - UNI Győr ETO HC 5-2 (0-2, 3-0, 2-0)

Miskolci Jégcsarnok, 590 néző, játékvezetők: Kincses Gergely, Németh Márton, Mokrai Ádám, Szabó Dániel

DVTK Jegesmedvék: Duschek (Kiss B.) - Doetzel, Hadobás, Walker, Galanisz, Mihalik - Hyvarinen, Wehrs, Vojtkó, Miskolczi, Ritó - Szirányi, Kiss R., Mattyasovszky, Lövei, Galajda - Farkas O., Pecsét, Farkas M., Károly, vezetőedző: Tokaji Viktor

UNI Győr ETO HC: Tóth (Sági) - Bugár, Kmec, Bödök, Czakó, Szlama, Bukor, Tornyai, Dézsi, Schmál, Turbucz, Léránt, Vas, Madácsi, Páterka, Szalma, Kováts, Odnoga, Csiki, Majoross, Mesterházy, vezetőedző: Ladányi Balázs

0-1 18:20 Schmál (Turbucz, Kmec)

0-2 18:34 Madácsi (Páterka, Szalma)

1-2 24:00 Galanisz (Ritó, Doetzel)

2-2 27:15 Lövei (Szirányi)

3-2 28:39 Walker

4-2 47:27 Hadobás (Miskolczi, Ritó)

5-2 52:36 Lövei (Mattyasovszky, Szirányi)

Tokaji Viktor: Nem úgy sikerült az első harmad ahogy szerettük volna, mármint ami az eredményt illeti, bár azt hiszem a játék képében azért hellyel-közzel domináltunk, amit szerettünk is volna. Ezután két furcsa góllal és ráadásul elég gyors góllal hidegzuhanyt kaptunk. Ebből tanulva rendet tettünk a fejekben a harmadszünetben és rá kellet jönnünk, hogyha ragaszkodunk a tervhez, akkor ez működik. Szépen lassan, lépésről lépésre próbáltuk meg ledolgozni a hátrányt, ami aztán sikerült is és végül irányítani tudtuk a mérkőzést.

Ladányi Balázs: Furcsa képet ad az első harmad, főleg az eredmény miatt, mivel igen jól kezdtünk. Lehet, hogy az elején domináltunk, de megkaptuk az első emberhátrányos helyzetet, amiből ugyan nem szereztek gólt a miskolciak, de minket nagyon visszavetett, őket meg nagyon felhozta, önbizalmat adott nekik, onnantól kezdve fordult a meccs képe, ennek ellenére tudtunk két gólt találni és itt a találni van a hangsúly, de igazából amiatt nincs probléma, hogyha talál az ember gólt. Utána egyszerűen nem tudtunk megújulni és kaptuk folyamatosan a kiállításokat, kiállításokból a gólokat, és igazából nem maradt más csak gratulálni a miskolcnak. Taktikailag nagyon szépen játszottak, mi meg pont, hogy nem.

A játéknap további eredményei

Sport Club Csíkszereda - Titánok 6-1

Gyergyói Hoki Klub - Dunaújvárosi Acélbikák 10-4

Brasov Wolves - UTE 1-2 h.u.

MAC HKB Újbuda - DEAC 3-2 h.u.

Jegyinfó

A mérkőzést ingyenesen lehet megtekinteni a helyszínen! Azonban a belépéshez 0 Ft-os regisztrációs jegy megváltása szükséges. Ezt az ingyenes jegyet online a jegy.hu oldalon, valamint a mérkőzés előtt a helyszíni pénztárban is meg lehet váltani. A szezonbérlettel rendelkezőknek nem szükséges regisztáricós jegyet megváltani, természetesen a szezonbérlet is érvényes a találkozóra.

Beléptetés

A jelenleg hatályos szabályok szerint 18 év fölött csak védettségi igazolvánnyal látogatható a mérkőzés, ezért kérjük szurkolóinkat, a főbejáratnál lévő beléptetéskor mutassák fel védettségi igazolványukat és egy személyi azonosításra alkalmas okmányt (személyi igazolvány, vezetői engedély vagy útlevél) a biztonsági szolgálat munkatársának. A 18 év alattiak felnőtt kíséretében védettségi igazolvány nélkül is szurkolhatnak.