Szerző: amigeleken.hu | 2022-01-02 11:35:00

Erste Liga alapszakasz - 27. forduló

Erste Liga Alapszakasz - 27. forduló

DEAC - DVTK Jegesmedvék 5-4 (1-2, 2-1, 2-1)

Debreceni Jégcsarnok, játékvezetők: Kókai Márk, Korbuly Gergely, Vincze Dániel, Vincze Péter Tamás

DEAC: Hetényi (Gönczi) - Sándor, Jakabfy, Kozma, Spirko, Kuleshov, Molnár, Klimek, Bartók, Kloz, Berta, Vokla, Kókai, Bogesic, Mazzag, Almási, Turcotte, Novotny, Sági, vezetőedző: György József

DVTK Jegesmedvék: Kiss (Praták) - Szirányi, Kiss R., Galanisz, Walker, Pecsét, Ritó, Mihalik, Illés, Elgestal, Kamarási, Doetzel, Vojtkó, Károly, Wehrs, Miskolczi, Lövei, Farkas, Mattyasovszky, Galajda, vezetőedző: Tokaji Viktor

Értékelés

György József: Bevallom férfiasan, hogy nem a legjobb meccsünket játszottuk, az első 5 percben nagyon jól kezdtünk, megszereztük a vezetést, utána pedig emberhátrányba kerültünk és úgy éreztem lassan a Miskolc ránk erőltette az akaratát. A második harmadra jobban jöttünk ki, utána pedig jöttek a buta kiállítások, amiből hamar kiegyenlítettek. Ekkor azt éreztem, hogy ki-ki mérkőzés, de egy kicsivel a Miskolc a kontráival veszélyesebb, amiket nagyon nehezen tudtuk levédekezni, nagyon könnyen jöttek át rajtunk. Ami történt az ugyan az, amit megéltünk négy napja a MAC ellen, hogy egy perc alatt kaptunk két gólt, most meg mi lőttünk kettőt, szóval úgy néz ki, hogy a szerencse ide-oda dobál minket. Nagyon boldog vagyok, hogy egy ilyen mérkőzéssel sikerült 3 pontot begyűjteni.

Tokaji Viktor: Tudtuk azt, hogy nem lesz egyszerű feladatunk itt, Debrecenben. Legutóbb, amikor ide jöttünk, három nullás előnynél tréfáltuk meg magunkat. Most ugyanez történt 4-3-as vezetésnél. Csak magunknak köszönhetjük azt, hogy 0 ponttal térünk innen ma haza, pedig nagy munkát raktunk bele, jól játszottunk, olyan nagyon sok lehetőséget nem adtunk nekik. Tudtunk 4 gólt lőni Magyarország egyik, ha nem a legjobb kapusának, ami elég kéne hogy legyen, ahhoz, hogy megnyerjük a mérkőzést. Egyéni hibákból egyszerűen elengedtük ezt a meccset.

2022-01-03 18:06:43 Piros öves, Őstag
Úgy tűnik, Tokaji nem olvassa ezt a fórumot, talán megptóbálhatnál írni neki privát üzenetet, ne adj Isten, valamelyik meccs után személyesen elmondhatnád neki, hogy menjen el, de ez, hogy ötvenedszer ideírod, úgy tűnik nem hatásos, ráadásul már unalmas is.
Én sok sikert kívánok a missziódhoz!
2022-01-03 07:34:43 Piros öves, Őstag
Ráadásul ismét gyáva vagy, mert egyéni hibákra hivatkozol. Hàt Viktor nem. Ez a tiéd!!! Hol te szereped? Tudod mit mondok, én nem végeztem edzői kurzust, de 25-30 év alatt láttam annyi meccset, hogy ilyenkor egy edző kicsit műsorozik, kicsit huzza az időt, makacskodik,reklamàl, eltereli a srácokról a figyelmet, de nem kapunk két gólt a végén. Ez titális edzői kudarc. Ennek az ellenkezőjét ellenben már láttuk Miskolcon, amikor 1- 4 ről lettünk bajnokok az utolsó harmadban és a végén húztuk be. Pedig közeli kollegád volt az edző akkor, ragadgatott volna rád valami!
2022-01-03 07:26:17 Piros öves, Őstag
TV, sokadszorra kérem, hogy ne rombolj itt tovább és vedd a sátorfádat. Miért büntetsz többszáz szurkolót, akinek elvetted a szórakozását. Egyetlen 1 meccsnek volt az idén felfelé ívelő meccsritmusa, azon meg pont a Szilárd ült a padon. Nála valszeg sokkal jobban működik a kémia és jobban együtt él a meccsekkel. Hogy számolsz el azzal saját magaddal szakmailag, hogy rendszeresen gólra gólt kapunk másodperceken belül és tovább tetőztük azzal, hogy mindez az utolsó percben? Milyen lehet ez az öltözői morál??? Légyszìves hagyd el Miskolcot!!!
2022-01-02 22:22:27 Fekete öves, Veterán
Ma konkretan sikerult 2-2 golt kapnunk ugy, hogy az elso dupla 14, a masodik dupla 16 masodperc alatt szuletett meg a reszukrol.
2022-01-02 21:56:24 Piros öves, Őstag
4-ből 4- szer kapunk ki egy 7-ik csapattól, ahol hasonlóan a győrhöz, pár éve még a befagyott hortobágyon játszották a hokit fakutyával. Ez eléggé beáraz minket sajnos. Egyébként nem tudom hanyadik dupla villámgólokat kapunk, ami egyértelmű edzői felelősség meg az utolsó perces gólok is...
3. kétess
2022-01-02 21:43:18 Lila öves, Őstag
DVTK-nak nincs CSAPATA!!!!!! ==.DEAC - DVTK Jegesmedvék 5-4
A 2022-es esztendő első Erste Liga játéknapján a DEAC otthonában lépett jégre a DVTK Jegesmedvék. A fordulatos és izgalmas mérkőzés utolsó percében még Tokaji Viktor együttese állt nyerésre, de a debreceniek előbb egyenlítettek, majd bő fél perccel a meccs vége előtt a győztes gólt is megszerezték.Erste Liga

2022-01-02 19:03:37 Piros öves, Veterán
Na nyert az Újpest hosszabbításban, drukkoltam nekik (mivelhogy a fradi volt az ellenfelük).
Egyúttal szomorúan nézem hogy itt nekünk nincs lap osztva. Miért nem vagyunk akkor sárga - feketék?
2022-01-02 18:10:15 Piros öves, Őstag
Közben belenéztem a derbibe, ami most jelenleg rangadó is, mivel 2-ik és 3-ik játszik. A 3 gólból kettőt láttam, az mind volt miskolci volt. Lehet a harmadik is az volt. Egyébként általában is ez van, mert a fagyi 4 sorából 2,5sor exmiskolci. Innen is látni azt a mérhetetlen elherdálást és rossz gazdálkodást, ami az idei nihilhez vezetett...Nagyon mérges vagyok emiatt.