Győzelem nélküli hétvége

Szerző: dfcwolf | 2016-10-12 21:39:00

3 döntetlen és 2 vereség a mérlege utánpótlás csapatainknak a 7. fordulóban.

U19-es csapatunk Gyirmóton játszott döntetlent, mindkét gólunkat az a Balogh Richárd (jobb oldali képen) szerezte, aki 7 góljával vezeti az U19 II. osztály góllövőlistáját. Érdekesség, hogy Balogh immár a 3. dupláját szerezte, hiszen a 2. fordulóban a Sopron elleni hazai és a 4. fordulóbeli Nyíregyháza elleni idegenbeli meccsen is kétszer talált az ellenfél hálójába.

U17-es csapatunk a Kecskemét elleni hazai döntetlennel továbbra is őrzi veretlenségét, U16-osaink pedig itthon szenvedtek vereséget a veretlen Kecskemét gárdájától és 50%-os mérleggel a tabella 8. helyét foglalják el.

U14-es és U15-ös csapataink számára sem termett sok babér a 7. fordulóban, hiszen mindkét együttesünk Győrben szenvedett egy gólos vereséget és a középmezőnyben foglalnak helyet a táblázaton.

Eredmények:

U19 II. osztály 7. forduló

Gyirmót FC Győr - Diósgyőri VTK 2-2 (0-1)

DVTK: Málik - Géringer T., Valkay, Mészáros, Géringer L., Gergely, Varga, Molnár, Vitelki, Bárdos, Balog R. Vezetőedző: Vitelki Zoltán

Csere: Varga helyett Szegedi a 60., Géringer L. helyett Kacsó a 72., Mészáros helyett Balogh A. a 88. percben.
Gólszerző: Balog R. (0-1) a 6., Szabó Sz. (1-1) a 68., Varga Zs. (2-1) a 78., Balog R. (2-2) a 91. percben.

U17 II. osztály 7. forduló

Diósgyőri VTK - Mercedes-Kecskeméti LA 0-0

DVTK: Pápai - Szűcs, Pető, Medgyesi, Budaházi, Sramkó, Fenyőfalvi, Koós, Korbély, Mertse, Bartalis. Vezetőedző: Kriston István
Csere: Bartalis helyett Zsiga a 71. percben.

U16 II. osztály 7. forduló

Diósgyőri VTK - Mercedes-Kecskeméti LA 0-2 (0-1)

DVTK: Bánhegyi - Juhos, Lehóczki, Klink, Gondol, Bódi, Schmidt, Vereckei, Gönczi, Debreczeni, Csávás. Vezetőedző: György Gábor
Csere: Gönczi helyett Antal a 66., Juhos helyett Karika a 76., Gondol helyett Hadnagy a 81. percben.
Sárga lap: Schmidt a 21., Lehóczki a 49., Gönczi az 58., Bódi a 81. percben.
Piros lap: Debreczeni az 59., Török a 74. percben.
Gólszerző: Kovács (0-1) a 13., Katona (0-2) az 50. percben.

U15 I. osztály 7. forduló

ETO FC Győr - Diósgyőri VTK 1-0 (0-0)

DVTK: Jaksi - Orosz D., Tóth, Csáki, Nagy Á., Stefán, Kolompár, Dlehány, Molnár, Orosz R., Figeczki Á. Vezetőedző: Kiser László

Csere: Tóth helyett Lázár az 54., Orosz R. helyett Girdán az 54., Stefán helyett Sipos a 63., Kolompár helyett Varga G. a 63., Molnár R. helyett Mrva a 68., Orosz D. helyett Oláh B. a 68. percben.
Gólszerző: Ominger (1-0) a 62. percben.