UNI Győr MÉLY-ÚT - Aluinvent DVTK 73.70

Szerző: amigeleken.hu | 2020-12-02 14:23:00

Tippmix Női Kosárlabda NB I. A-csoport, 4. forduló

UNI Győr MÉLY-ÚT - Aluinvent DVTK 73-70 (10-16, 13-22, 20-17, 30-15)

Győr, Győr Városi Egyetemi Csarnok, zárt kapuk mögött. Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tóth Cecília, Kovács Nimród.

Győr: Kiesel 20/3, Dubei, Dombai 7/3, Török Á. 9/6, Mompremier 23. Csere: Kéita, Weninger 14, Lass, Barnai, Varga Zs. Edző: Iványi Dalma.

DVTK: Medgyessy 19/9, Kányási 6, Aho 5/3, Kiss A. 11/3, Mokango 6. Csere: Hayes 17/3, Vukov 2, Tóth F. 4. Vezetőedző: Földi Attila.

Edzői értékelés

Földi Attila: - Három negyeden át uraltuk a mérkőzést, majd ellenfelünk élt a hazai pálya előnyével. Miközben ők elkapták a fonalat, mi kapkodni kezdtünk, és sorban rossz döntéseket hoztunk.

A Női Kosárlabda NB I. A-csoportjának 4. fordulójából pótolt találkozón Győrben lép pályára az Aluinvent DVTK. Az elmúlt évek eredményei alapján az UNI Győr MÉLY-ÚT elleni rangadónak is beillő összecsapás szerdán 17 órakor kezdődik a kisalföldi megyeszékhelyen.

Földi Attila:

A Sopron meccset követően fokozatosan jönnek az egyre nehezebb feladatok. A ZTE elleni győzelem után a PEAC elleni mérkőzés sem úgy sikerült teljesen, ahogy azt elképzeltem, de már látni a fényt az alagút végén. Azt gondolom, lökést kell, hogy adjon az, hogy hátrányból jöttünk vissza és fordítottuk meg az eredményt. A védekezésünk jobban működött, ezúttal hosszabbítással együtt kaptunk ennyi pontot, mint máskor a rendes játékidőben. Inkább a támadással nem voltam maradéktalanul elégedett. Győzni szeretnénk a Győr ellen, ami nehéz feladat lesz, hiszen jó csapat vár ránk, hazai pályán játszanak. Mi viszont ezzel együtt szeretnénk győzelemmel hazatérni. Úgy érzem, valamikor már nekünk is kijön a lépés, ami elég lesz ahhoz, hogy egy értékesebb skalpot szerezzünk. Pusztai Petra játéka továbbra is kérdéses, türelmesek vagyunk, az egészség a legfontosabb.