Újpest II. - DVTK tartalék 1-3

Szerző: dfcwolf | 2016-10-24 10:31:00

NB III. Keleti-csoport 12. forduló

Budapest, Csepel SC Stadion. 50 néző Játékvezető: Móri Tamás (Lados Tamás, Dr. Bede Tamás)
Újpest FC II.: Drávucz - Bauer, Molnár S., Fék, Szűcs, Ferkel, Makrai, Knap, Virag, Tóth R., Sallay.
DVTK tartalék: Bukrán - Bodnár, Mikolka, Németh M., Lőrincz, Szabó I B., Kitl M., Halmai, Kádas, Griffiths, Szabó II B. Vezetőedző: Sütő Szilárd

Csere: Drávucz helyett Keserű a 46., Sallay helyett Sándli a 46., Kitl M. helyett Kitl K. a 65., Halmai R. helyett Fazekas M. a 70., Griffiths helyett Tóvizi a 76. és Virág Sz. helyett Fülöp A. a 77. percben.
Sárga lap: Fazekas M . a 85. és Fülöp A. a 92. percben.
Gólszerző: Kádas (0-1) a 2., Szabó I B. (0-2) a 34., Griffiths (0-3) a 42. és Fülöp A. (1-3) a 79. percben.

Kulcspillanatok

2. perc: Németh Milán indított hosszan, Georges Griffiths mellre vette majd a kapura fejelt. A kapus beleütni tudott csak, a labda Kádas István elé került és két méterről az üres kapuba passzolt. 0-1

34. perc: Kitl Miklós szerelt az ellenfél tizenhatosán, a labda Szabó I Balázshoz került, aki a kapust kicselezve éles szögből a kapuba lőtt. 0-2

42. perc: Szabó II Balázs oldalsó szabadrúgására George Griffiths emelkedett a legmagasabbra és tíz méterről a kapuba fejelt. 0-3

79. perc: Egy kavarodást követően szépített az Újpest. Fülöp talált a kapuba. 1-3

Szabó György: A lehetőségeink szerint jól futballoztunk. A rutintalanságunk miatt alul maradtunk a vendégcsapat visszajátszóinak minőségi fölénye miatt.

Sütő Szilárd: Nagyon örülünk, hogy megszereztük az első idegenbeli győzelmünket. A hazai pályán mutatott eredményes játékunkat sikerült végre idegenben is megmutatni. Gratulálok a csapatnak a megszerzett három ponthoz.