"Szükségünk van a három pontra"

Szerző: objektív | 2016-12-27 10:29:00

A rövid szünetet követően kedden este folytatódnak a MOL Liga küzdelmei. A DVTK Jegesmedvék jégkorong csapata a Csíkszeredát látja vendégül a Miskolc Városi Jégcsarnokban. A találkozó előtt Doug Bradley vezetőedző beszélt a várakozásairól.

Doug Bradley: - A rövid pihenő után hétfőn ismét munkába álltunk, és megkezdtük a felkészülést a soron következő két rendkívül fontos mérkőzésre. A Csíkszereda az edzőváltás óta remek formában játszik, fontos pontokat rabolt több csapattól is, és a román kupában is remekül meneteltek, így tudjuk, hogy egy nagyon nehéz mérkőzésre számíthatunk. Nekünk mindenképpen szükségünk van a három pontra, így teljes erővel készülünk az összecsapásra. Kisebb sérültjeink vannak, de ha a minden szerencsésen alakul, akkor a legjobb összeállításunkban léphetünk pályára. Remélem sokan kilátogatnak a mérkőzésre, szükségünk lesz szurkolóink támogatására.

A DVTK Jegesmedvék csapatával készül továbbra is Grant Toulmin, akinek próbaidőszakát január közepéig meghosszabbították, így több mérkőzésen is lehetősége lesz a bizonyításra.