Súlyos sérülést szenvedett Bárdos Bence

Szerző: dfcwolf | 2019-03-20 09:38:00

Gólt szerzett, majd súlyos sérülést szenvedett Bárdos Bence a DVTK tartalék vasárnapi mérkőzésén.

A DVTK tartalék vasárnap Bárdos Bence góljával szerzett vezetést a Tiszaújváros ellen, és végül 2-1-re nyert Vég Csongor csapata. Az első félidő hosszabbízásában egy légipárbajt követően a fiatal szélső rosszul esett a gyepre, és a szünetben le kellett cserélni. A röntgenvizsgálat később kimutatta, hogy kulcscsonttörést szenvedett, meg kell operálni, a gyógyulás várhatóan 6-8 hetet vesz igénybe.

forrás, fotó: dvtk.eu