STC Salgótarján - DVTK tartalék 1-1

Szerző: Jáborcsik András | 2016-11-07 19:37:00

NB III. Keleti-csoport 14. forduló

Salgótarján, Szojka Ferenc Stadion. 200 néző Játékvezető: Jakab Árpád (Baghy Csaba, Lados Tamás)
STC Salgótarján: Florin - Benkő-Bíró, Híves, Lakatos B., Debreceni - Lupták, Köböl, Major, Samuel – Csóka, Lukács. Vezetőedző: Vágó Attila
DVTK tartalék: Bukrán - Bodnár, Mikolka, Tucsa, Lőrincz - Szabó II B., Kitl M., Szabó I B., Kádas - Griffiths, Boros. Vezetőedző: Sütő Szilárd

Csere: Lakatos helyett Yannick a 28., Bodnár helyett Fazekas M. az 58., Kitl M. helyett Szalóczy a 69., Szabó II B. helyett Kitl K. a 82. percben.
Sárga lap: Major a 43., Lukács a 80. percben.
Gólszerző: Lukács (1-0) a 2., Szabó II B. a 27. percben.

2. perc: Egy egyéni hibát használt ki a hazai csapat. Lukács Raymond Barna a gólszerző. 1-0
27. perc: Kádas futott el a bal szélen, laposan középre adta a labdát, a hosszú oldalon érkező Szabó II Balázs pedig öt méterről az üres kapuba passzolt. 1-1

Vágó Attila: - Jól kezdtük a mérkőzést. A gólunk után rúgtunk egy kapufát, ha az bemegy eldönthettük volna a meccset. Sajnos az egyenlítő gólt akkor kaptuk, amikor a súlyosan megsérült Lakatos Bélát ápolták. Ezt a mérkőzést nyernünk kellett volna, mert többet tettünk, több helyzetünk volt. De ezt a sportot gólra játsszák. Gratulálok a DVTK-nak a döntetlenhez.

Sütő Szilárd: - Nagyon értékes pontot szereztünk, a csoport egyik legjobb keretével rendelkező csapatának az otthonában. Bokáig érő sárban játékosaim végig a maximumot nyújtották, amivel sikerült egy pontot elhoznunk. Nagyon büszke vagyok a játékosokra, mert az elmúlt négy mérkőzésen 10 pontot sikerült szereznünk. Lakatos Bélának mielőbbi gyógyulást kíván a csapat.