Nem jutott a legjobb nyolc közé a DVTK

Szerző: walaki | 2016-10-24 07:58:00

A DVTK Jegesmedvék csapata vasárnap vereséggel zárta szereplését a jégkorong Kontinentális Kupa második körének lengyelországi tornáján, így nem jutott a legjobb nyolc közé.

A nemzetközi sorozat honlapja szerint a miskolci együttes a harmadik fordulóban a házigazda lengyel GKS Tychy csapatától kapott ki 5–2-re. Fantasztikus hangulat, közel 3000 néző buzdította a házigazdákat, akik a harmadik harmadban mutatott játékukkal megérdemelten győztek.

A DVTK pénteken 4–1-re győzte le a szlovén Acroni Jesenicét,
szombaton pedig a MOL Ligában is szereplő román Dunarea Galati ellen nyert 5–1-re.

A négyes csoportból csak az első helyezett jutott a nyolc közé.

KONTINENTÁLIS KUPA
2. kör, 3. forduló
GKS Tychy (lengyel)–DVTK Jegesmedvék 5–2
(2–1, 0–1, 3–0)

Doug Bradley: - Egy kemény mérkőzésen vagyunk túl, amely előtt tudtuk, hogy fegyelmezetten kell játszanunk és nem szabad kiállításokat összeszednünk. Ezt nem tudtuk teljesíteni, megint rengeteget játszottunk hátrányban, ami felemésztette az energiánkat és így nem tudtuk legyőzni ellenfelünket.

Acroni Jesenice (szlovén)–Dunarea Galati (román) 3–2 (1–1, 1–1, 0–0, 0–0, 1–0), szétlövés után

A végeredmény: 1. GKS Tychy 7 pont, 2. DVTK Jegesmedvék 6, 3. Acroni Jesenice 4, 4. Dunarea Galati 1

Ez egy archivált cikk, így nincs lehetőség hozzászólás írására.