Minden jegy elfogyott a hokidöntőre

Szerző: Jáborcsik András | 2017-03-21 19:48:00

A dvtk.eu tájékoztatása szerint csordultig telt csarnok és fantasztikus hangulat fogadja majd a csapatokat, miután kedden 18 órakor az utolsó belépőjegy is gazdára talált a szerdai DVTK Jegesmedvék - MAC Budapest MOL Liga döntő ötödik mérkőzésére.

Amennyiben a piros-fehérek ismét nyerni tudnak, megszerzik negyedik győzelmüket és megnyerik a MOL Liga idei kiírását is.

A mérkőzést az M4 Sport televízió élőben közvetíti, de élőben követhető az m4sport.hu oldalon is.

A Miskolci Jégcsarnok már megtelt, de a Szinva teraszon is együtt szurkolhatunk!

Hogy azok sem maradjanak le a közös szurkolás élményéről, akik számára már nem jutott belépőjegy, a Szinva teraszon egy óriási kivetítőn is nyomon követhető a mérkőzés. Várunk mindenkit, hogy együtt szurkoljunk a DVTK Jegesmedvéknek!

A DVTK köszöni a MIKOM és a Miskolc Televízió segítségét, hiszen nélkülük ez nem jöhetett volna létre!

forrás: dvtk.eu