Ma MAC-Jegesmedvék a Winter Classicon

Szerző: amigeleken.hu | 2016-12-29 08:47:00

Ma este 20 órakor a DVTK Jegesmedvék jégkorong csapata a Winter Classicon lép jégre a Városligeti Műjégpályán Budapesten a MAC Budapest ellen. A mérkőzést az M4 Sport közvetíti, de megtekinthető az m4sport.hu weboldalon is az interneten

A szokásos, mérkőzés előtti sajtótájékoztatón Doug Bradley, Hajós Roland és Nagy Ádám fogadta az újságírókat a DVTK Edzőközpontban.

Doug Bradley: - A felkészülésünk nem különbözött az ilyenkor szokásostól. Sok videót néztünk meg, megpróbáltuk megtalálni a MAC gyenge pontjait. Többször is játszottunk már velük a szezonban, így nagy titkok már nincsenek egyik csapat számára sem. Amire nagyon oda kell figyelnünk az az, hogy a MAC továbbra is az egyik legjobb támadó alakulat az egész ligában és a pálya mindhárom zónájában nagyon jól dolgoznak. Úgy gondolom, hogy jobban szeretik a srácok az ilyen típusú meccseket, ezért nekem is egyszerűbb felkészítenem a játékosokat, nem kell külön motivációt keresni, hiszen a MAC az egyik fő riválisunk. Mindig szoros, izgalmas csatákat vívunk, úgyhogy nagyon várom ezt a mérkőzést. Fontos, hogy ne szedjünk össze sok kiállítást, mert a MAC-nak van az egyik legjobb emberelőnyös játéka és ezen eldőlhet a találkozó. Egy jó blokk vagy egy egyéni megvillanás mind-mind döntő lehet.

Tovább a dvtk.eu-ra a Winter Classic-kal kapcsolatos összes információra >>>>>

1 2 >

2016-12-30 06:36:53 Fekete öves, Veterán
A harmadik harmad nagyon elkeserítő volt. Volt egy halom emberelőnyünk, nulla eredménnyel. Több mint egy perces kettős emberelőnyben még kapura sem nagyon lőttünk. Ha képtelenek vagyunk valami taktikát kidolgozni az emberelőnyös játékra, akkor már felvetődik - nem először - az edzői felelősség. Nem elég siránkozni , tenni is kellene valamit, hogy ez a tendencia végre megforduljon. Ez a kapusleviteles dolog is értelmetlen a mi esetünkben. Kivétel nélkül mindig mi kapunk gólt, mert fogalmunk sincs, mit kellene hat az öt ellen játszani, megbecsülni a korongot. De ha öt a három ellen nem megy, miért menne hat az öt ellen?
19. totario
2016-12-29 22:39:50 Barna öves, Tag
Itt az eredménye, hogy eltippmixelték a Belgrád elleni miskolci meccsünket...nem tudtak felpörögni, végig álmosan és ötlettelenül mentek s Adorján sem hozott bravúrokat.
18. bt
2016-12-29 22:34:09 Narancs öves, Tag
Csúnya lett a vége!
Persze várható volt, hogy nem lesz az, mint tavaly, hogy 10-ből 10-szer verjük őket, és még hál' istennek söprés is a végén... de most már - nem csak ebből a meccsből kiindulva - az van, hogy nem hogy feljöttek ránk, hanem már némileg erősebbek is. És még az Újpest nagyon megerősödött.
Pokoli nehéz lesz ismét bajnokságot nyerni, ráadásul sokan már alig várják, hogy a MAC pestiként megnyerje végre a bajnokságot.
17. grosser
2016-12-29 22:20:26 Piros öves, Veterán
Nem megy ma, nagyon nem.:(
16. korxi |Válasz erre: 15. korxi
2016-12-29 22:06:47 Piros öves, Veterán
És ezt még azelőtt írtam hogy kettős rmberelőnyben voltunk és nem lőttünk gólt.
15. korxi |Válasz erre: 14. Bobák Kornél
2016-12-29 21:58:51 Piros öves, Veterán
Az mondjuk tényleg annyira jellemző hogy eddig nekünk volt 8 perc emberelőnyünk, a MAC-nak 4 perc, és ki lőtt gólt emberelőnyben? Naná hogy nem mi.
Elmondták amit más meccseken is látni lehet, a szezonban eddig Jegesmedvék-MAC viszonylatban 18:1 volt az emberelőny-kihasználásunk. És ez még a meccs előtt volt. Szóval az mostanra már egyértelmű hogy ez a gyengénk, sürgősen igazolni kellene a szakmai stábba egy emberelőnyös taktikai felkészítő edzőt.
2016-12-29 21:49:28 Fekete öves, Veterán
A második harmadban jobban játszottunk, kiegyenlített lett a meccs, sőt talán mi voltunk többet a MAC kapujánál. Csak azt nem értettem, többször is miért a bal oldalon a palánk mellett játszottunk, a bal oldali védő az istennek se akarta a jobb oldalinak áttenni a korongot, amivel megmozgattuk volna a MAC védelmét is. No meg kaptunk gólt emberhátrányban, de nem tudtunk gólt lőni emberelőnyben.
Kell még dolgoznunk az ügyön, hogy jobban jöjjünk ki belőle!
13. korxi
2016-12-29 21:23:20 Piros öves, Veterán
Pont írni akartam hogy nehogy Magosinak még elszálljon az agyvize
12. grosser
2016-12-29 21:13:29 Piros öves, Veterán
Egyébként tetszik ez az új mezünk, jobban, mint az állandó bajnoki mez, remélem, ha már megcsináltatták, máskor is használni fogják!
11. grosser
2016-12-29 21:10:23 Piros öves, Veterán
potyognak a gólok, mikor utoljára belenéztem az első negyedből volt hátra 3 perc, 0-2, most meg 2-3, én is azt mondom, hogy meg lesz ez