Szerző: Jáborcsik András | 2020-12-11 18:00:00

Tipos Extraliga 21. forduló

Zólyom, 2020.12.11. 18:00, zárt kapuk mögött

Kattints ide és nézd élőben a meccset Csipesz streamjén >>>>>>>

A Tipos Extraliga 21. fordulójában a HKM Zvolen vendége lesz a DVTK Jegesmedvék csapata. A zárt kapus mérkőzés 18 órakor kezdődik Zólyomban.

- Az elmúlt fordulók csalódást keltő eredményei után a napokban azon dolgoztunk, hogy a megfelelő irányba mozdítsuk el a csapatot. Keményen dolgoztunk a jégen és a jégen kívül is ennek érdekében. Az aktuális ellenfél, a Zvolen is egy nagy pofon utan próbál majd felállni pénteken, hiszen ők 9-2 re veszítettek az elmúlt fordulóban, így két olyan csapat fog találkozni, akiknek hasonló lesz a motivációja az adott meccsen. Azt akarjuk elérni, hogy a mi célúnk teljesüljön és visszataláljunk ahhoz az eredményes játékhoz, amire mi képesek vagyunk. - nyilatkozta Dave Allison a DVTK Jegesmedvék vezetőedzője

2020-12-12 16:35:36 Piros öves, Veterán
Szerintem nem derült ki hogy így is tudunk játszani rendes körülmények között is, mert a harmadik harmadbeli majdnem feltámadásban nyilván kulcsszerepe van annak, hogy a Zólyom a 2H utáni 5:0 -ás vezetésnél befejezettnek tekintette a meccset
20. pupulyka |Válasz erre: 6. Geotic
2020-12-12 10:12:49 Fehér öves, Újonc
Szerintem nem szép dolog így beleállni Lackóba... remélem hogy vannak olyan szinten ezek a gyerekek, mert még azok, hogy nem olvassák el ezeket a személyeskedő negatív kommenteket és nem lelkiznek rajta ha mégis! Szerintem meg becsülendő, hogy mennyi munkát és alázatot fektetnek bele a csapatuk sikerszériájába junior szinten és büszkeséggel tölti el, hogy Benyó sérülése miatt belekóstolhat a felnőtt csapat légkörébe!
19. szolnoki
2020-12-11 20:33:28 Citromsárga öves, Tag
Most vagy ki jöttünk a hullám völgyböl? vagy tényleg gondok vannak vasárnap meglátjuk))
18. szolnoki
2020-12-11 20:30:07 Citromsárga öves, Tag
Na ez mi volt igy is tudunk játszani,odadtuk ezt a három pontot
2020-12-11 20:12:46 Fekete öves, Veterán
Bármi is lesz a vége
Az első 40 perc a KUKÁBA való, annyira rossz volt. De miért? Csak a harmadik harmadban tudunk menni? 1 jó harmad nem mindig elég a jó eredményekhez.
16. Geotic
2020-12-11 20:09:49 Piros öves, Őstag
Most csúnyát mondok:
Lehet, hogy ez tett jót a csapatnak.
15. Geotic
2020-12-11 20:03:05 Piros öves, Őstag
Jankóval is történhetett valami, egy ideje nincs jégen.
Lemaradtam róla, történt vele valami?
14. Geotic |Válasz erre: 13. perecesi-diosgyor-szurkolo
2020-12-11 19:53:09 Piros öves, Őstag
Szerintem itt több lehetőség is fennállhat.
Az egyik, amiben leginkább bízom, hogy mindannyian tudjuk, nem lehet egy egész alapszakaszt azonos formában lejátszani. Gyakran szezon közben is csinálnak az edzők egy mini alapozást, aminek az alapszakasz végére, a rájátszásra lesz meg az eredménye. Az első 15 meccsen azért gyűjtögettük a pontokat, talán az edző most látja jónak ezt.
A másik gondolatom, hogy a húzóembereknek szánt kölcsönjátékosok már tudják, hamarosan indulnak haza, mert indul a bajnokság, és nem teszik már úgy oda magukat. Remélhetőleg pótlásukról a vezetőség már gondoskodott.
A harmadik, amitől a legjobban tartok, hogy valóban nincs minden rendben az öltözőben, nem egységes a csapat, és a mester tényleg nem tudja ezt kezelni.
Csak ezt azért nem érteném, mert a Detva elleni második szünetig én ennek nyomát sem láttam, még az elveszített meccseken is teljesen egálban voltunk mindenkivel.