Füzesgyarmat - DVTK tartalék 2-1

Szerző: Jáborcsik András | 2017-11-05 18:17:00

NB III. Keleti-csoport, 13. forduló

Füzesgyarmati SK - DVTK tartalék 2-1 (0-0)

Füzesgyarmat, Füzesgyarmat Sporttelep 100. néző. Játékvezető: Sándor Csaba (Szabó Ferenc Szilárd, Kovács Zoltán)

Füzesgyarmat: Fildan - Raducu, Bácsi, Styecz, Sipos, Lukács, Bakk, Popescu, Toca, Urbán, Vincze. Vezetőedző: Bokros Tibor.
DVTK tartalék: Bukrán - Nagy, Orosz, Tamás, Mahalek - Bárdos, Oláh, Busai, Nemes - Makrai, Óvári. Megbízott vezetőedző: Sütő Szilárd.

Csere: Orosz helyett Szalóczy a 20., Bácsi helyett Kőrösi a 61., Bárdos helyett Ternován a 64., Popoescu helyett Kiss a 76., Bakk helyett Bajnók a 85. percben.
Sárga lap: Makrai a 8., Kőrösi a 96. percben,
Piros lap: Fildan az 58. percben.
Gólszerző: Lukács (1-0) a 47., Óvári (1-1) a 62., Urbán (2-1) a 80. percben.

Kulcspillanatok

46. perc: Egy középre ívelést követően az üresen érkező füzesgyarmati támadó továbbította kapura a labdát, amit Bukrán bravúrosan védett, de a kipattanóra az ellenfél támadója ért oda hamarabb, 1-0.
61. perc: Szabadrúgáshoz jutott a DVTK. Busai lövése elakadt a sorfalban, majd a lecsorgó labdát Oláh lőtte kapura, a kapusról kipattanó labdára pedig Óvári csapott le, és lőtt a hálóba, 1-1.
79. perc: Bedobást követően jött el jobb szélen a hazai csapat, a középre érkező labdára egyedül érkezett Urbán, aki megszerezte a második füzesgyarmati találatot, 2-1.

Edző értékelés

Bokros Tibor: - Ez volt az első mérkőzés, amikor a számunkra hátrányos null szituációból győztesen tudtunk kijönni.
Sütő Szilárd: - Kimondottan gyenge teljesítményt nyújtottunk a lelkesen és nagy akarattal játszó Füzesgyarmat otthonában. Gratulálunk a Füzesgyarmatnak!