Eger SE - DVTK tartalék 2-3

Szerző: Jáborcsik András | 2019-04-21 21:58:00

NB III. Keleti csoport 24. forduló

Eger SE - DVTK tartalék 2-3 (1-2)

Sorozatban negyedik mérkőzését (a legutóbbi hatból az ötödiket) is megnyerte a DVTK tartalék csapata. Vég Csongor együttese ezúttal Egerben gyűjtötte be a három pontot.

Eger, Szentmarjay Tibor Városi Stadion. 200 néző. Játékvezető: Jakab Géza (Kovács Brankó, Deme Rajmund)

Eger SE: Giczi - Mikolka, Galambosi, Antal Zs., Gresó, Titkó, Lőrincz P., Busai B., Debreceni D., Benke, Kaszás N. Vezetőedző: Vitányi László
DVTK tartalék: Bukrán - Farkas M., Szűcs K., Géringer L. - Orosz D., Fenyőfalvi, Géringer T., Zsiga M., Orosz M. - Boros G., Korbély,. Vezetőedző: Vég Csongor.

Csere: Fenyőfalvi helyett Szabó II B. a 46., Farkas M. helyett Valkay a 46., Benke helyett Farkas K. a 63., Busai B. helyett Árvai a 75., Antal Zs. helyett Révész a 75., Zsiga M. helyett Mertse a 88. percben.
Sárga lap: Kaszás N. a 14., Busai B. a 34., Giczi a 61., Orosz M. a 66., Gresó a 85. percben.
Gólszerző: Boros G. (0-1) a 9., Antal Zs. (1-1) a 19., Galambosi (öngól 1-2) a 33., Boros G. (1-3) a 62., Kaszás N. (2-3) a 89. percben.

9. perc: Zsiga Máté beadása után Boros Gábor lőtte kapásból a labdát a kapu jobb felső sarkába. 0-1

19. perc: Antal Zsolt lőtt gólt 14 méterről. 1-1

33. perc: Korbély Kristóf bal oldali egyéni akciója után juttatta középre a labdát, amit Galambosi Máté juttatott a kapuba Boros előtt. 1-2

62. perc: A Korbély Kristóf által kiharcolt büntetőt Boros Gábor értékesítette.

89. perc: Kaszás kozmetikázott az eredményen 2-3

Vezetőedzői értékelés

Vitányi László: - Nagyon sajnálom a fiúkat, azt gondolom az elmúlt hetekhez képest sokkal többet tettek bele ebbe a mérkőzésbe. Azonban a diósgyőriek a kapu előtt határozottabbak voltak, mint mi.

Vég Csongor: - Inkább egy küzdelmes, mint szórakoztató mérkőzést láthattak a nézők. Bár azt hozzá kell tenni, hogy azon a pályán, amin játszottunk ma lehetetlen volt nívós meccset produkálni. Újra egy jó tapasztalatszerzés volt ez a fiúknak, mert ma inkább a lepattanó és hosszú labdák utáni szituációból kellett játszani. Ezekből jól jöttünk ki, amikor meg nem, akkor a szerencse is mellénk állt. Talán az egyik legnagyobb különbség a mostani és az őszi DVTK tartalék között az, hogy míg az ősszel az olyan meccseken sem tudtunk legalább egy pontot szerezni amit nagyrészt uraltunk, mostanra akkor is tudunk nyerni, ha éppen kicsit halványabb a csapat teljesítménye. Érezniük kell a srácoknak, hogy a tartalék csapat az utolsó lépcsőfok a felnőtt karrierjükben és itt már meg kell tanulni megnyerni a meccset. Mi ezt ma megtettük. Sok sikert kívánok az Egernek!