Vereség a Celldömölk csapatától

Szerző: objektív | 2017-09-28 13:42:00

Rendhagyó módon nem Miskolcon, hanem az asztalitenisz fellegvárának számító budapesti Ormai Asztalitenisz Csarnokban játszotta elmaradt mérkőzését a DVTK extraligás csapata. A vendégek számítottak esélyesebbnek. A hazaiaknál Széll, Molnár és Reinholds játszott, Fazekas, Kriston és a fiatal Szita ellen.

Párosban Széll-Molnár mérkőzött Fazekas-Kriston ellen, sajnos, csak az első két szettben volt sanszuk. 0:3 (9:11,11:13,1:11) 0:1 a vendégeknek.

Sajnos, a folytatás sem volt sokkal jobb.

Széll-Szita 0:3 (9:11,2:11,7:11).0:2 a CVSE javára.

Reinholds-Fazekas 0:3 (3:11,1:11,6:11). Már 0:3.

Molnar-Kriston 0:3(9:11,1:11,9:11).0:4 a vendégeknek.

Ekkor viszont jött Széll Zsolt, aki a többszörös magyar bajnok Fazekast verte nagyon jó játékkal. Végig irányította a mérkőzést. Szép győzelem volt!

Széll-Fazekas 3:1 (11;8,6:11,11:6,11:9). Szépített a DVTK.1:4.

Molnár-Szita 1:3 (12:10,10:12,4:11,7:11). Nem sikerült összekapnia magát Molnárnak, de nem volt rossz mérkőzés. 1:5 a Celldömölknek.

Reinholds-Kriston 1:3 (6:11,3:11,11:9,8:11). 1:6 lett a vége.

Erre lehetett számítani. Széll Zsolt mindkét meccsen nagyon jól játszott. Molnárnak is voltak jó percei, de sajnos ma nem jött össze neki. Majd legközelebb.- nyilatkozta mérkőzés után András Miklós, a csapat vezetője.

Győzött:Széll 1.