Putnok - DVTK tartalék 0-4

Szerző: objektív | 2018-04-16 12:08:00

Első alkalommal fogadta ellenfelét a felújított Várady Béla Sportközpontban a Putnok FC csapata. A pályaavatót azonban elrontotta a DVTK tartalék együttese, hiszen Sütő Szilárd csapata két-két gólt rúgva az első- és második félidőben magabiztosan nyerte meg a találkozót.

NB III. Keleti-csoport 23. forduló

Putnok FC - DVTK tartalék 0-4 (0-2)

Putnok, Várady Béla Sportköztpont. Játékvezető: Szilágyi Sándor (Szabó Ferenc Szilárd, Kovács Zoltán)
Putnok: Egyed - Nyilasovits, Madarász, Szemere, Zimányi Á., Fehér, Czető, Illés, Kemény, Zimányi A., Csirszki. Vezetőedző: Koszta Péter.
DVTK tartalék: Bukrán - Nagy T., Mahalek, Orosz, Bárdos - Ternován, Szabó I., Kocsis, Forgács - Szarka, Makrai. Vezetőedző: Sütő Szilárd.

Csere: Szabó I. helyett Szabó II. a 62., Orosz helyett Ivánka a 69., Fehér helyett Tóth Sz. a 69., Sápi helyett Illés a 69., Csirszki helyett Gál a 83., Szarka helyett Korbély a 83. percben.
Sárga lap: Ternován a 19., Madarász a 27., Szarka a 37., Szabó I. az 56., Csirszki a 61., Mahalek a 77., Zimányi a 77., Makrai a 84., Kemény a 86. percben.
Piros lap: -
Gólszerző: Szarka (0-1) a 30., Forgács (0-2) a 43., Nagy T. (0-3) a 64., Makrai (0-4) a 87. percben.