NB III.: Jászberény - DVTK tartalék 3-1

Szerző: Jáborcsik András | 2016-09-25 21:16:00

NB III. Keleti-csoport 8. forduló

Jászberény, Jászberényi SE Sporttelep. Játékvezető: Jakab Árpád (Kovács Gábor, Kovács Brankó)
Jászberény: Menczeles - Szanyi, Ludasi, Hamar, Mile, Tisza, Prasler, Bojtor, Birtalan, Hevesi-Tóth. Vezetőedző: Gelei Károly
DVTK tartalék: Szalma - Lipták, Halmai, Ivánka, Szabó I B., Mahalek, Szalóczy, Lőrincz, Szabó II B., Boros. Vezetőedző: Sütő Szilárd

Csere: Szalóczy helyett Fazekas a 30., Lőrincz helyett Gazdag a 64., Ludasi helyett Herczeg a 64., Lipták helyett Timkó a 74., Prasler helyett Marcsek a 74., Hamar helyett ékó a 85. percben.
Sárga lap: Birtalan az 1., Szalóczy a 16., Bojtor a 30., Ludasi a 37., Nyárasdi a 48., Hevesi-Tóth az 57., Prasler a 71., Mile a 83., Mahalek a 89. percben.
Gólszerző: Hevesi-Tóth (1-0) a 13., Szabó I B. (1-1) a 18., Nyárasdi (2-1) a 44., Prasler (3-1) a 60. percben.

13. perc: Büntetőből megszerezte a vezetést a Jászberény, 1-0.
18. perc: Szalma kirúgására Boros indult jó ütemben, aki a kapujából kilépő kapus felett átemelte a labdát, ami azonban a lécen csattant. A kipattanóra Szabó I Balázs érkezett és a védője mellett a kapuba lőtt, 1-1.
44. perc: Kapu előtti kavarodás után Nyárasdi talált a kapuba, 2-1.
60. perc: Egy bal oldali beadást Prasler fejelt a hálóba, 3-1.

Gelei Károly: - Játékunk szépen lassan kezd alakulni. Bízunk benne, hogy a felfelé ívelő tendenciánk a jövőhéten is folytatódik.
Sütő Szilárd: - Gratulálok a Jászberénynek. Több egyéni jó teljesítmény győzelmet hozott a hazaiaknak.