MTK II - DVTK tartalék 2-0

Szerző: Jáborcsik András | 2017-10-22 20:39:00

NB III. Keleti csoport 11. forduló

MTK Budapest II -DVTK tartalék 2-0 (2-0)

Budapest, Csepel Stadion, 50 néző. Játékvezető: Dobai János (Zahorecz Roland, Belicza Bence Péter)

MTK Budapest II: Fadgyas - Nagy M., Sziklási, Nagy Zs., Szabó Á., Szabó D., Lustyik, Bayer, Szerencsi, Szuhodovszki, Tóth Z. Vezetőedző: Pölöskei Gábor
DVTK tartalék: Bukrán - Galambosi, Ivánka, Mahalek, Nemes - Orosz, Szalóczy, Szabó II B., Ternován - Korbély, Makrai. Megbízott edző: Sütő Szilárd

Csere: Galambosi helyett Molnár M. a 46., Korbély helyett Mertse a 64., Szabó D. helyett Palincsár a 74., Tóth Z. helyett Schrammel a 86., Szuhodovszki helyett Lamperth a 90. percben.
Sárga lap: Orosz M. a 26., szabó D. a 41.,Ivánka a 43. percben.
Gólszerző: Szerencsi (1-0) a 13., Szuhodovszki (2-0) a 16. percben.

12. perc: A diósgyőri kaputól 20 méterre eladott labdát követően, a hazai csapat vitt végig egy támadást, két passzból a kapu elé kerülve szereztek vezetést. 1-0

15. perc: Egy szögletet követően fejelt az ötös magasságából a hazai játékos. 2-0.

Pölöskei Gábor: - Egy harcos jó iramú mérkőzést játszottunk, megérdemelten nyertünk. Több helyzetet dolgoztunk ki, ebből kettőt értékesítettünk.

Sütő Szilárd: - 15 perc alatt elvesztettük a mérkőzést. Az MTK két lehetőségéből kettőt értékesített. Ezt követően futottunk az eredmény után, de nem sikerült megfordítani. Gratulálok a hazai csapatnak!