Monori SE - DVTK 1-5 (0-4)

Szerző: objektív | 2016-08-28 09:00:00

Magabiztos győzelmet aratott történek első bajnoki mérkőzésén a DVTK felnőtt női nagypályás labdarúgó csapata Monoron szombaton délután. A Fórizs Sándor vezette gárda már a félidőben négy góllal vezetett, így megérdemelten hozta el a három pontot. Vachter Fanni négy gólt szerzett a találkozón.

Női NB II., 1. forduló

Monor, Monori SE Sporttelep Játékvezető: Kovács Bence (Ferenczi Dávid, Fekete Szabolcs)
Monori SE: Bakó - Kókai, Deák, Répás, Manev - Tenczel, Pirót, Linke, Gólik - Nagy V., Schermann. Vezetőedző: Fehér Tamás
DVTK: Varga L. - Váradi, Bernáth, Kresák, Boros K. - Paranai, Tóth A., Vachter, Kovács A. - Újvári, Miliczki. Vezetőedző: Fórizs Sándor

Csere: Gólik helyett Pünkösd az 56., Kresák helyett Kerekes a 64., Vachter helyett Szőke a 74. és Varga L. helyett Almási a 84. percben.

Gólszerző: Vachter (0-1) a 8., Vachter (0-2) a 18., Boros K. (0-3) a 37., Vachter (0-4) a 39., Vachter (0-5) a 46. és Nagy V. (1-5) a 88. percben.