2019-09-28 11:17:11 Fekete öves, Veterán
Piszkosul gyenge és kevés a kapuralövések gyakorlása...Azt egy sokadik balbunkó ( balbekk) is tökélyre tudná ugyanis fejleszteni, CSAK gyakorlás kérdése, sok-sok gyakorlásé...
7. dudik-attila |Válasz erre: 6. El Bandi
2019-09-22 22:59:16 Piros öves, Őstag
Ez az én olvasatomban annyit jelent, hogy ki dolgoztunk helyzeteket, eljutottunk a kapuig, lövésig. Ha a védelem nullára hozza meccset, eljutunk sok kapura lövésig, akkor már "csak" annyi a feladat, hogy a koncentrációt és a lövés technikát gyakoroljuk. Ennek is kell egy kis idő.
Könyörgöm, miért nem látják ezt egyesek....
6. El Bandi
2019-09-17 14:42:32 Piros öves, Őstag
Attól függ mit nevezünk lövésnek... a kapura lövés talán, de az is egy meccs alatt 6.. de még ebben sincs benne, hogy a kapuba tartó lövés, mert csak abból lehet gól. Azért lényeges a kapuba, mert az be mehet, a kapura lövésből meg akkor sem lenne gól , még ha üres is... (Azért ami 5 -10 méterrel mellé megy, az ne nevezzük már semmilyen lövésnek.) Bocsi túl tudományos voltam. :)
5. 2017.
2019-09-17 12:45:25 Piros öves, Fanatikus tag
Egy szám számít, az a gólok száma. Miből lesz a gól? Lövésből! Abban szarrá vertük a zetét, ez az ami számít! Így tovább! Nagyon tetszik, hogy hamar jutunk el lövésig, ebből lesznek a győztes meccsek! Kit érdekel a párharc meg a kulcspassz meg bármi az ég világon? Senkit, egyedül a gólok! Hajrá, Így tovább!
4. Szabó József* |Válasz erre: 2. awas
2019-09-17 09:33:36 Fekete öves, Veterán
Kettős emberelőny...a 89. perctől négy percen át... Egyébként is a lövések nagy része addig lement.
Sőt, a sima emberfór is csak a 67. perctől jött el.
A lapok de véletlenül születtek, a gyors támadásainkat csak lapokkal tudták megállítani.
3. El Bandi
2019-09-17 07:35:44 Piros öves, Őstag
Itt látszik az, hogy a lövések-nek nincs értelme, esetleg a kapura tartó lövéseknek. És a passzok... Mit ér, ha nem lőttél gólt (a ZTE szemszögéből). Jobbak de még is kikaptak. Na így voltunk régen sokszor mi is, hisz hátul körbeadogattunk, nőtt a sikeres passzok száma, csak nem mentünk előre...
2. awas
2019-09-16 20:46:31 Barna öves, Fanatikus tag
Elolvastad a többit is, vagy csak a kapura lövést. Azok alapján nem úgy tűnik, hogy uraltuk a meccset....kettős emberelőnyben.
1. dwm
2019-09-16 20:26:26 Barna öves, Fanatikus tag
21 kapura lövés. Na ez az amit nyújtani kell egy hazai fellépésen.
És annak is örülök, hogy a második félidőben már a kiállításig is uraltuk a meccset.