Szerző: dfcwolf | 2018-08-21 12:13:00

1 2 >

14. vebgy* |Válasz erre: 10. oroszati
2018-08-24 10:07:27 Fekete öves, Veterán
....a fényrejáróknak maradhat az a helyár is. Egyébként nem lenne rossz, ha akik mondjuk 10 hazai meccsjegyet, vagy egy bérletet fel tudnak mutatni az előző szezonból, kevesebbért vehetnek jegyet (esetleg bérletet) az adott helyekre ? Akik egy-vagy két meccsre akarnak kijönni, fizessenek többet !
13. vebgy* |Válasz erre: 12. Bandi65
2018-08-24 10:03:37 Fekete öves, Veterán
nb 3...jó gyerek, de nekünk borzasztóan kéne egy igazi balhátvéd...
12. Bandi65 |Válasz erre: 3. dwm
2018-08-22 22:38:55 Lila öves, Tag
Én még mindig azt látom,hogy Tamás Márk a leggyengébb pontunk! Hogy ő a legaktívabb?Ha Antaltól elkéri a labdát! De onnan semmi!Van előtte terület,de nem megy egy lépést sem,hanem csak vissza a kapusnak! A védekezése: Jön a magas labda,nem ugrik fel fejelni,engedi leesni a labdát,(nekem rejtély,pedig az alkata megvan) ott már verve van! 1 -1 játéknál képes vissza tolatni egészen Antalig,ha valaki kisegíti,nincs baj,ha nem ,gól,jobb esetben gólhelyzet! A helyezkedése,egyenesen katasztrófa!Nem tud embert fogni,és a társakat is zavarja a védekezésben! Nálam csak akkor játszana,ha kiesik Forgács,vagy Sestakov! De nem én vagyok az edző! Én csak azt írom,amit látok!
11. portugál
2018-08-22 19:03:03 Barna öves, Fanatikus tag
Azért ez tényleg jó nagy fszság.Nem mintha oda akarnák ülni, de akkor is. Jó hogy nem két külön stadionban van a két tábor,biztonsági okokból. Miért nem húztak oda egy falat,illetve kettőt? És annyi.Máshol ez hogy van?
10. oroszati |Válasz erre: 9. dwm
2018-08-22 18:33:45 Citromsárga öves, Tag
A 100 Ft-os meccsen is ezért nem volt megnyitva.
Ezért volt a 10500 "teltház".
Tervezési bravúr. Egy könnyen átugorható pont ahol plebsz a skyboxok népeivel találhatja szembe magát. Bár a túlvégénél meg lehet ülni.
A biztonságiakkal, plusz két büfé személyzetével kevesebb ember kell a lebonyolitáshoz.
Majd az lesz a "fényrejáró szektor".
9. dwm |Válasz erre: 8. 2017.
2018-08-22 11:45:10 Barna öves, Fanatikus tag
Pont ott akarsz ülni?
Szerintem amíg nem telik meg a többi rész, addig a vendéghez közeli részeket nem nyitják meg. Szűkül a tér --> sűrűbben vannak az emberek a hazaiban --> jobb a hangulat.
Én ezt szintén így csinálnám, ha rajtam múlna.
8. 2017.
2018-08-21 23:37:22 Piros öves, Fanatikus tag
Arról tud valaki valamit hogy vajon miért nem lehet jegyet venni a vip szektoroktól a vendégig? A stadion negyedére nem árusítanak jegyet... Normális ez? Mi lehet az indok? És ez így volt már júniusban a vidi elleni meccsen is...
2018-08-21 17:27:43 Citromsárga öves, Lelkes újonc
Az M4 Sport most ismetli a meccset.
6. rk
2018-08-21 16:26:51 Zöld öves, Tag
Ez egy kalap szart sem ér!
Lipták a 80. percben állt be amikor már látványosan nem csinált a csapat semmit. Mi a töktől ért el annyi pontot mint Tóth?
5. vebgy* |Válasz erre: 1. birodalmi-lepegeto
2018-08-21 15:02:32 Fekete öves, Veterán