HC Kosice - DVTK Jegesmedvék 6-3 (3-0, 1-3, 2-0)

Tipsport Liga - 3. forduló

Kassa, 2018.09.18. 17:30

Ide kattintva élőben tudod nyomon követni a mérkőzést a huste.tv-n >>>>>

Harmadik alapszakasz mérkőzését játssza a DVTK Jegesmedvék jégkorong csapata a tabella második helyén álló HC Košice otthonában kedden délután. A hazaiak eddigi két mérkőzésüket egyaránt három góllal nyerték meg. A találkozó online stream-en is követhető lesz.

- A keddi mérkőzésen legalább olyan játékot kell bemutatnunk, mint tettük azt a zsolnaiak ellen, hiszen ezt a formánkat szeretnénk állandósítani. Azt kértük a játékosoktól, hogy értsék meg a különbséget az első és második mérkőzésünk között. Fontos, hogy tudatosuljon bennük, mit tettek másként a meccsek előtt és alatt. Egy olyan erős ellenfél ellen, mint a HC Košice csak úgy lehetünk sikeresek, ha a legjobbunkat nyújtjuk. - nyilatkozta Glen Hanlon vezetőedző.

Jegyinfó

A mérkőzésre szóló belépőjegyet a helyszínen lehet megváltani, amelynek ára 5 és 6 euró, szektortól függően.

Közvetítés

A mérkőzés online stream-en keresztül is követhető élőben a huste.joj.sk oldalon. A közvetítés a mérkőzés kezdete előtt 20 perccel nyitható meg az oldal fejlecében található HC Košice - DVTK Jegesmedvék mérkőzést kiválasztva.

Sportszerű szurkolás

Kérjük a Kassára utazó szurkolóinkat, hogy sportszerűen buzdítsák a DVTK-t! Kérjük tartsák tiszteletben a pályarendszabályokat, tartózkodjanak az irredenta, rasszista, homofób, gyűlöletkeltő rigmusoktól! Fontos információ, hogy a megszokott dolgokon felül, a csarnokba nem lehet bevinni lepedő méretű transzparenseket, rudat, trombitát, megafont, a történelmi Magyarországot ábrázoló, illetve árpádsávos zászlót.

forrás, fotó: dvtk.eu