Szerző: amigeleken.hu | 2020-11-24 15:45:00

Tipos Extraliga 16. forduló

Nyitra, 2020.11.24. 18:00, zárt kapuk mögött

Ide kattintva élőben nézheted a meccset >>>>>

Kedden a Tipos Extraliga 2. fordulójából elmaradt mérkőzését pótolja a DVTK Jegesmedvék csapata Nyitrán. A vesztett pontok alapján listavezető HK Nitra elleni zárt kapus mérkőzés 18 órakor kezdődik.

Dave Allison

Kedden a liga egyik topcsapatához utazunk, ami komoly erőfelmérő lesz számunkra. Szeretném azt látni, hogy vasárnaphoz hasonlóan most is stabil védekezést mutassunk. Ehhez viszont elengedhetetlen hogy az eddigieknél fegyelmezettebben játszunk, hiszen túl sok időt töltünk emberhátrányban, ami sok energiánkat felemésztheti. Támogatunk kell egymást a jégen és a jégen kívül is, ha így lesz, akkor megteremthetjuk magunknak az esélyt a győzelemhez.