FC Tiszaújváros - DVTK tartalék 2-0

Szerző: dfcwolf | 2016-10-10 09:33:00

NB III. Keleti csoport 10. forduló

Tiszaújváros, Tiszaújvárosi Sportcentrum. 300 néző. Játékvezető: Kovács Imre (Baghy Csaba, Csóra Szabolcs)
FC Tiszaújváros: Tóth Cs. - Fodor, Dajka, Bodó, Viscsák, Bussy, Hussein, Molnár F., Fabu, Kristófi, Somogyi. Vezetőedző: Gerliczki Máté
DVTK tartalék: Szalma - Bodnár, Mikolka, Tucsa, Lőrincz P. – Eperjesi, Kitl M., Szabó I B., Kádas – Boros G., Szabó II B. Vezetőedző: Sütő Szilárd

Csere: Bussy helyett Kerekes a 3., Bodnár helyett Lipták Á. a 22., Szabó II B. helyett Gazdag B. az 54., Fabu helyett Horváth T. a 62., Kádas helyett Kitl K. a 69. és Viscsák helyett Polényi T. a 84. percben.
Sárga Lap: Fodor a 65. percben.
Gólszerző: Kristófi (1-0) a 32. és Kristófi (2-0) a 43. percben.

31. perc: Büntetőből volt eredményes a hazai csapat. (1-0)
43. perc: Kristófi lépett ki a védők között es 14 méterről kilőtte a hosszú sarkot. (2-0)

Gerliczki Máté: - Ezúttal nekünk volt hatékonyabb a helyzetkihasználásunk, ezért tudtuk megnyerni ezt a szikrázóan kemény összecsapást. Mai győzelmünket a súlyosan megsérült Bussy Dávidnak és az ugyancsak sérülést szenvedett Fabu Mártonnak ajánljuk.

Sütő Szilárd: - A helyzetek es a játék képe alapján a döntetlenre rászolgáltunk volna. Az idegenbeli mérkőzéseken valami mindig hiányzik, de a játékosokkal közösen ki fogjuk javítani ezt a problémát. A sérült tiszaújvárosi játékosoknak a csapat nevében mielőbbi gyógyulást kívánok!