ESMTK - DVTK tartalék 4-0

Szerző: Jáborcsik András | 2018-11-04 22:01:00

NB III. Keleti-csoport 13. forduló

Erzsébeti Spartacus MTK LE - DVTK tartalék 4-0 (1-0)

Budapest, ESMTK Stadion, 200 néző. Játékvezető: Dobai János (Török Sándor, Dobos Dávid).

ESMTK: Bonica - Lázár B., Túri, Markovics, Tóbiás, Bányai, Kovács D., Privigyei, Szabó Á., Soós B., Horváth L. Vezetőedző: Turi Zoltán.
DVTK tartalék: Bukrán - Valkay, Géringer T., Szűcs K., Budaházi - Fenyőfalvi, Géringer L., Tóth Bo. - Zsiga, Korbély, Varga J. Vezetőedző: Vég Csongor.

Csere: Túri helyett Slezák a 25., Szűcs K. helyett Farkas M. és Varga J. helyett Mertse a 46., Géringer L. helyett Juhos D. és Horváth L. helyett Nagy R. a 66., Kovács D. helyett Keményffy a 75. percben.
Sárga lap: Fenyőfalvi a 73. percben.
Gólszerző: Lázár (1-0) a 12., Horváth L. (2-0) az 57., Privigyei (3-0) a 61., Soós (4-0) a 71. percben.

12. perc: Egy bal oldali szabadrúgást követően a kapura fejelt labdát Bukrán még hárítani tudta, de a kipattanót Lázár Benjámin a hálóba lőtte, 1-0

57. perc: Egy bal oldalról beadott labdát, Horváth Levente a kapu rövid oldalába lőtte, 2-0

61. perc: Egy hazai szöglet után Privigyei Ádám fejelt a kapuba, 3-0

71. perc : Soós Bence a kifelé mozduló kapus felett a kapuba emelte a labdát, 4-0

Edzői értékelés

Turi Zoltán: - A második félidőben helyenként jól futballozva, és ilyen arányban is megérdemelt győzelmet arattunk. Gratulálok a csapatomnak és további sok sikert kívánok a DVTK fiataljainak!

Vég Csongor: - Az első kapott gólig jól játszottunk. A hazai csapat helyzet nélkül tudott előnnyel szünetre vonulni, igaz nekünk sem volt sok lehetőségünk . A második kapott gól után a csapat játéka szétesett, nagyon könnyű gólokat kaptunk. Gratulálok a hazai csapatnak, megérdemelten nyertek!

A forduló eredményei:

A tabella állása:

forrás: dvtk.eu és MLSZ Adatbank

1 2 3 4 >

37. vebgy* |Válasz erre: 27. brit
2018-11-07 23:42:20 Fekete öves, Veterán
Van ebben sok igazság, de azért a durvaanyázók aránya nem ilyen "durva"...
36. Makanaki |Válasz erre: 35. Jamie
2018-11-07 09:08:51 Citromsárga öves, Lelkes újonc
Tökéletes meglátás! Azonos a véleményem.
35. Jamie |Válasz erre: 34. Makanaki
2018-11-07 06:40:27 Barna öves, Fanatikus tag
Azt hogy mennyire keves a jatekos, azt nem tudom. Ahogy a serultek szamarol sem tudok semmit.
Az viszont szerintem jo, hogy komoly terheles alatt vannak a sracok, mert pont 17-20 eves korban nagyon kellenek a jatekpercek. Minel tobb es minel magasabb szinten. Az nb3 + kiemelt u17 kombo a legjobb (a kiemelt u19-nek konkretan nincs semmi ertelme, ott minden csapatnal csak a maradek jatszik). Eredmenyeket viszont tenyleg nem kell varni. Ebben a korban az egyetlen ertekelheto eredmeny, ha bekerul vki akar csak percekre is az nb1-es csapatba.
34. Makanaki |Válasz erre: 33. Jamie
2018-11-07 06:20:06 Citromsárga öves, Lelkes újonc
Jól elvitatkozunk ezen mi ketten! A lényeg szerintem a következő- kevés a játékos aki az U19es és az NB3-as bajnokság mérkőzéein játszik, nagy az átfedés, többen mindkét csapatban rendszeresen pályára lépnek. Ezt tartom magam részéről soknak. Remélem ezt elfogadod. Már most többen sérültek, mi lesz ha kidől még pár ember? Persze megoldják majd a fiatalabb korosztályból, de akkor ne követeljük eredményeket tőlük.
33. Jamie |Válasz erre: 32. Makanaki
2018-11-06 20:35:47 Barna öves, Fanatikus tag
Ha neked ebbol az jott le, hogy a megfogalmazassal volt gondom, az baj...es nem nekem.

Nezzuk a felsorolt jatekosokat:

Molnar Martin: 20 eves es nb3-nal feljebb nem jutott. Nem hiszem, hogy erdemes tovabb nevelgetni. Ha Babonyban kiemelkedik, akkor elviszi egy nb2es csapat. Ha majd ott is megallja a helyet, akkor erdemes lehet visszahozni, de nala sok igeretesebb fiatal van.

Balogh Artur: 19 eves es az adatbank szerint a DVTK II jatekosa, bar iden meg nem lepett palyara.

Tucsa Robert: 20 eves, legalabb 3 edzonel is a felnottnel edzett, de meg akkor sem volt hajlando senki meg csak becserelni sem, ha serulten kellett valakinek jatszani, vagy mas posztrol helyettesitett valaki. Nb3-ban bizonyitson, akkor lehet meg belole egy jo nb2-es jatekos.

Vitelki Balazs: 19 evesen meg nem nagyon tudott nb3-ban sem maradandot alkotni. Miert pont benne latod a mostaniakhoz kepest a megvaltot?

A tobbieket most nem volt turelmem megkeresni. A lenyeg, hogy ezek a jatekosok szerinted miert olyan sokkal jobbak? Mibol gondolod hogy zavarva/kuldve lettek? Meg mindig nem latom, hogy ez miert egy teljes korosztaly.
32. Makanaki |Válasz erre: 30. Jamie
2018-11-06 15:48:07 Citromsárga öves, Lelkes újonc
Lehet túl durván fogalmaztam, hogy el lettek küldve. Finomabban megfogalmazva- nem tartottak rájuk igényt a továbbiakban.Így már jobban hangzik, de a vége ugyan az.Meg tudsz nekem bocsátani? Bár még írok pár nevét: Tucsa, Molnár Martin,Fazekas,Zsoldos,Balogh Artúr...hirtelen ennyi.
.
2018-11-06 09:36:29 Narancs öves, Lelkes újonc
...
30. Jamie |Válasz erre: 29. Jamie
2018-11-06 07:54:27 Barna öves, Fanatikus tag
Illetve hogy teljes legyen a kep megneztem a bajnok u17es csapat ket meccsenek a jegyzokonyvet (Kubala Akademia elleni idegenbeli 2:0-as gyozelem es a Veszprem elleni 1:1). A ket meccsre osszesen nevezett kb 20 jatekosbol 1et talaltam, Fabian Istvant, aki eligazolt a Mandoki VSE-hez. Mindenki mas a DVTK jatekosa tovabbra is.
29. Jamie |Válasz erre: 14. Makanaki
2018-11-06 07:45:53 Barna öves, Fanatikus tag
Errol az allitolagosan elzavart korosztalyrol irnal kicsit bovebben? Megneztem a tavalyi u19es csapatunk egy meccsenek jegyzokonyvet (Veszprem elleni 7:0ra gyoztes hazai meccs) es abbol nekem az derult ki, hogy a nevezett 18 jatekosbol 13 jelenleg a DVTK II-ben jatszik. A kezdobol Kacso Egerbe, Vitelki a Penzugyorhoz igazolt. A kispadrol Konyecsik szinten Egerhez, Jambrich a Palotas SE-hez es Szegedi a Madhoz tavozott. Ezt nem neveznem elzavart korosztalynak.
28. Diósgyőr1910 |Válasz erre: 27. brit
2018-11-06 07:40:04 Citromsárga öves, Lelkes újonc
Gratulálok. Végre valaki leírta a lényeget, de az a baj kedves "brit",hogy a legtöbbnek írhatsz te akármit. Én is azt mondom,hogy egy pár év múlva ki emlékszik arra,hogy ki nyerte pl. az U14-es bajnokságot 2015-ben. De ha 1-2 fiatal be tud épülni az első csapatba,akkor már megérte dolgozni.