Szerző: Jáborcsik András | 2018-05-27 21:10:00

DVTK tartalék - Tállya KSE 3-0 (1-0)

DVTK Edzőközpont, 50 néző. Játékvezető: Valu Tibor (Benkó Róbert, Soós András)

DVTK tartalék: Konyecsik - Ivánka, Ternován, Varga J., Molnár M., Fazekas M., Mahalek, Óvári, Jambrich, Orosz M., Géringer L. Megbízott edző: Sverla Béla
Tállya KSE: Tarr - Ondó, Németh D., Irhás, Horváth N., Polényi, Kovács Sz., Nyitrai, Lippai, Bihari, Bocsi. Vezetőedző: Uray Attila.

Csere: Jambrich helyett Géringer T. az 57., Polényi helyett Mihálszki a 60., Kovács Sz. helyett Hegedüs a 73., Varga J. helyett Szalóczy a 74., Horváth N. helyett Stropkay a 76., Géringer L. helyett Valkay a 87. percben.
Sárga lap: Polényi a 45., Molnár M. a 64., Orosz M. a 90+2., Géringer T. a 90+2. percben.
Piros lap: Tarr a 72., Németh D. a 82. percben.
Gólszerző: Molnár M. (1-0) a 26., Óvári (2-0) a 68., Fazekas M. (3-0) a 90. percben.

25. perc: 35 méterről lőtt hatalmas gólt Molnár M. 1-0
68. perc: Egy szabadrúgást követően megszületett a második hazai gól. Óvári értékesítette. 2-0
90. perc: Egy jobb oldali támadást követően Fazekas tört be a tizenhatoson belülre, majd lőtt a kapuba. 3-0

Sverla Béla: - Saját nevelésű játékosainkból álló csapatunk, nagy akarattal, végig kézben tartva a mérkőzést megérdemelten nyert a végig nagyot küzdő ellenfelünk ellen.

Uray Attila: - Az eredmény tükrözi a mérkőzésen látottakat. Voltak lehetőségeink, a végén kockáztatni kellett, sajnos ordító helyzet után 1-1 helyett 2-0 lett, Majd a két kiállítás megpecsételte a sorsunkat.