DVTK tartalék - Jászberény 1-3

Szerző: Jáborcsik András | 2017-10-29 17:17:00

NB III. Keleti-csoport, 12. forduló

DVTK tartalék - Jászberényi FC 1-3 (0-0)

Kazincbarcika, Pete András Stadion. Játékvezető: Jakab Árpád (Nyerges Zsolt, Szarvas László)

DVTK tartalék: Bukrán - Mahalek, Ivánka, Tamás, Nemes - Ternován, Szalóczy, Oláh, Bárdos - Bacsa, Makrai. Megbízott vezetőedző: Sütő Szilárd.
Jászberény: Menczeles - László, KIs, Tisza, Hevesi-Tóth, Lékó, Nagy R., Wágner, Lukács, Mile.

Csere: Lukács helyett Bálint a 14., Ternován helyett Molnár a 78., Nemes helyett Orosz a 87., Nagy R. helyett Szilágyi a 91. percben.
Sárga lap: Nemes a 42., Kis az 52., Fejes a 69., Lékó a 87., Wágner a 92. percben.
Piros lap: Ivánka a 85. percben.
Gólszerző: Makrai (1-0) a 61., Bálint (1-1) a 72., Wágner (1-2) a 77., Bálint (1-3) a 93. percben.

61. perc: Nemes indította jó ütemben Makrait, aki kicselezve a kapust a hálóba lőtt, 1-0.
72. perc: Egyenlített a vendég csapat. Egy szélről beadott labdát Ternován nem tudott kifejelni, így a játékszer az ellenfél támadójához került, aki ezt kihasználva szerezte meg az egyenlítő találatot, 1-1.
77. perc: Baloldalról beadott labdára egyedül érkezett Wágner, aki megszerezte a vezetést a Jászberénynek, 1-2.
93. perc: Félpályáról végezhetett el szabadrúgást a DVTK. Az egyenlítés reményésében mindenki előre húzódott, így Bukrai végezte el a szabadrúgást, azonban a röviden felívelt labdát a vendégek megszerezték, és kontratámadásból eldöntötték a találkozót, 1-3.

Edzői értékelés

Sütő Szilárd: - Ismételten vezetni tudtunk a mérkőzésen és csak magunknak köszönhetjük, hogy a Jászberény megfordította a mérkőzést. Nem vagyunk könnyű helyzetben, de ki fogunk jönni ebből a gödörből.
Arany László: - Egy motiváltan játszó DVTK-t tudtunk legyőzni, ezért gratulálok minden játékosomnak. További sok sikert kívánok a Diósgyőrnek!

Az NB III. Keleti csoport 12. fordulójában a következő eredmények születtek:

A tabella állása:

forrás: dvtk.eu és MLSZ Adatbank

1 2 3 4 5 >  Utolsó

2017-10-31 09:45:34 Narancs öves, Tag
Salamon Józsi 17évesen lépett előszőr pályára NB 1-es csapat tagjaként. Nem akárkit szorított ki, igaz Szigeti Oszi bá ekkor már sérülékeny volt. Nagyon nem vallott szégyent tizenvalahány évig. Még pénzt se kapott az egyesület. M ost is van ilyen fiatal játékos , de az egyesületnek jobb ,ha inkább igazolnak, mert szerintük azok képzettebbek, sőt még 3 milliót is kaptak, kapnak értük. Ezzel mindenki jól járt, jól jár csak a csak azok a gyerekek nem, akik 6-8 éves koruktól Diósgyőrben nevelődnek. Ha ezek a gyerekek alkalmatlanok ,akkor milyenek a vezetők, az edzők? Miért van az ,hogy a saját nevelésű játékos néhány kivételtől eltekintve esélyt sem kap, hogy az első csapatban bemutatkozzon, miközben mindenki láthatja ,hogy akik vetélytársként érkeztek Bekő óta nem alkottak maradandót, inkább csak hibáikra emlékeznek a szurkolók.
56. Bobák Kornél* |Válasz erre: 55. portugal
2017-10-31 06:28:06 Fekete öves, Veterán
Én meg sokáig vettem a Labdarúgást. Érdekes dolgok voltak benne, pluszként még keresztrejtvény is. Azok megfejtését mindig beküldtem, és nyertem egy csomó könyvutalványt. Nem lehetett sok "vetélytársam", ezért nyerhettem annyit.
55. portugal |Válasz erre: 53. vebgy
2017-10-31 00:36:09 Barna öves, Őstag
8-10 év? Mióta az eszemet tudom, az utánpótlásról beszélnek. Egy 1971-es labdarúgásban már erről van szó.AZért van ilyen régi újságom, mert loptam a suliból. De az mindegy. Épp az új FTC stadion épült. A Vasas magazin szerint Diósgyőrben a szokásos sok néző volt.Ilyenek voltak, hogy Vasas magazin.Kajak,itt van előttem. eltelt 40 év,és nem történt semmi.Úgyhogy nem hiszem hogy ezután fog
54. vebgy*
2017-10-30 21:46:49 Fekete öves, Veterán
Egyébként meg ez a tartalékcsapat minden tagja játszott már az első csapatban, ahogy nézem...nem iparkodnak a fiúk. :(
53. vebgy* |Válasz erre: 51. portugal
2017-10-30 21:44:33 Fekete öves, Veterán
Ja...néha van esélyünk az ilyesmire. Pár évtizedenként. Mert ezzel a felépítménnyel, utánpótlással ez a realitás.
52. vectra |Válasz erre: 48. hunter0824
2017-10-30 20:23:04 Lila öves, Tag
Volt itt olyan "szakértő"is aki anno Bódogot leszólta.Még nem csinált semmit,viszont eredményei vannak.Abból a Belgiumból jön,akik kitömtek minket.
51. portugal
2017-10-30 16:23:10 Barna öves, Őstag
8-10 éves program itt soha az életben nem volt.Nem is lesz szerintem. Az az egy remény van, hogy hátha ez a valaki összerakja őket legalább annyira, hogy pl a saját eb-nken ott legyünk
2017-10-30 16:15:04 Fekete öves, Veterán
Azt a 8-10 éves programot nem a szövetségi kapitánynak kell kidolgoznia. Az MLSZ annak idején már meghatározta az utat, annak eredményeként a mérkőzésenkénti 10 ezer nézős átlagot... Ennyit az MLSZ koncepcióról.
49. totalrecar |Válasz erre: 46. betyarok
2017-10-30 16:15:02 Piros öves, Őstag
Na...arra leszek kíváncsi, hogy fognak most reagálni a magyar edzők ha a muki neki kezd majd dirigálni nekik:-)
2017-10-30 16:11:41 Barna öves, Fanatikus tag
Alább leírta portugal a legkorrektebb véleményt! Ki a f@sz az? Most egy Bud Spencer film jelenete jut eszembe! "két embert hülyére vertél egyet súlyosan megsebesitettel egyet pedig tökön lőttel" Az Mlsz jól tökön lőtte magát!