Szerző: Jáborcsik András | 2020-01-19 12:12:00

Magyar Kupa jégkorong mérkőzés a 3. helyért

Miskolci Jégcsarnok, 2020.01.19. 12:00

Közvetítés: M4Sport

Az Expert-Borsod Agroker Magyar Kupa bronzmérkőzésén a két Tipsport Ligás csapat, a DVTK Jegesmedvék és a MAC Újbuda játszik egymás ellen.

A mérkőzésre tovább bővült a hiányzóink névsora, Vas János sem tudja vállalni a játékot sérülés miatt. Rajta kívül Beauvillier, Részegh, Vojtkó és Lövei sincs a nevezettek között.

Ezekkel a sorokkal kezdjük meg a bronzmeccset:

Adorján (Rajna) - Ross, Szirányi, Rodman, Galanisz, Magosi - Gőz, Dudás, Harrison, Tousignant, Beach - Láda, Vandane, Ritó, Farkas, Kiss P.,

forrás: DVTK Jegesmedvék facebook oldala

1 2 3 4 >

37. korxi |Válasz erre: 35. Geotic
2020-01-21 13:32:07 Piros öves, Veterán
Megnéztem, valóban úgy volt ahogy írod.
Én úgy emlékeztem hogy innen még eggyel továbbmentek, csak emellett még úgy is emlékeztem, hogy a 4. kör még nem a döntős csoport (miközben az).
36. Geotic
2020-01-21 09:26:25 Piros öves, Őstag
És az első körben nem kell részt venni a magyar bajnoknak, 2016-ban is a második kör volt Tichy-ben.
35. Geotic |Válasz erre: 33. korxi
2020-01-21 09:09:19 Piros öves, Őstag
Ugyanaddig a körig jutott mindkét csapat, az lehet zavaró, hogy nálunk Rittenben volt a harmadik kör (a második Brassóban), míg a Fradi esetében Dániában volt a harmadik kör, és Rittenben a második.
34. korxi |Válasz erre: 27. Szabó József
2020-01-21 07:47:47 Piros öves, Veterán
Ezek szerint egészen tavalyelőttig mi is "pihentünk" a jégkorongban?
33. korxi |Válasz erre: 28. laca
2020-01-21 07:46:25 Piros öves, Veterán
Nem túlzunk, mi a második körig jutottunk (előző évben az elsőig), a fradi a harmadik körig.
A visegrád kupában viszont valóban sokkal gyengébbek voltak mint mi. De ebben nyilván szerepe van a prioritásoknak is.
Nekünk akkor a deklarált cél az volt a hogy jó szerepeljünk a Visegrád kupában, meg akartuk mutatni a szlovákoknak. És nem is lettünk bajnokok, akkor még az erste ligában.
32. abori |Válasz erre: 29. Geotic
2020-01-21 07:04:40 Lila öves, Fanatikus tag
Hát igen... Pedig nagyon bíztam benne, de az a fogyasztás... Rantanen "apuka" segít neki.
2020-01-20 20:01:49 Fekete öves, Veterán
Kiss Dániel visszajön az újpesttől. Eleve kölcsön sem kellett volna adni. Így is mindig vannak hiányzóink, hogy rá ne legyen szükség. Most is van egy rahedli.
Off Vojtkó, Vas, Beavullier, Rodman, Részegh, Miskolci és Lövei is.
30. vebgy* |Válasz erre: 20. miskolci
2020-01-20 17:31:01 Fekete öves, Veterán
Lassan el kell gondolkozni a jövőn a hokisoknál...az első szlovák ligás évben reményt keltő volt a helyzet, de ez a leszereplés most el kell hogy gondolkodtasson többeket...
29. Geotic
2020-01-20 07:20:02 Piros öves, Őstag
Kulmalánál nem a tudásával volt a legnagyobb gond.
28. laca |Válasz erre: 26. korxi
2020-01-20 00:24:43 Lila öves, Fanatikus tag
Na azért ne túlozzunk, a fradi (2019) is és mi is (2017) a harmadik körben estünk ki.

A visegrád kupában viszont gyengék voltak, 5 meccsből egyet tudtak megnyerni, bezzeg mi anno :)

Egyébként szerintem nekik könnyebb volt erre a két meccsre összekapni magukat. Ha az extraligaban nyomulnának nem bírnák a tempót hosszú távon