DVTK Jegesmedvék - HC ‘05 iClinic Banská Bystrica

Szerző: Jáborcsik András | 2020-01-12 11:26:00

Tipsport Liga 40. forduló

Miskolc, Jégcsarnok, 2020.01.12. 17:30

A Tipsport Liga vasárnapi játéknapján a DVTK Jegesmedvék csapata a címvédő és listavezető HC‘05 Banská Bystrica ellen játszik a Miskolci Jégcsarnokban. A 17:30-kor kezdődő mérkőzést a televízió ezúttal nem közvetíti, a belépőjegyek megvásárolhatók a helyszínen és online is.

Marcel Rodman:

Ezen a héten ez lesz a negyedik meccsünk, de ezúttal végre hazai pályán játszhatunk. Az utóbbi hetekben a játékunkból hiányzott a következetesség, nem csak a meccsek, hanem sokszor még a meccsen belül a harmadok között is nagy volt az eltérés a teljesítményünket illetően. Ez pénteken megváltozott és végre hatvan percen keresztül tudtuk a játékunkat játszani. A legfontosabb, hogy ez megmaradjon vasárnap is. Hasonló energiaszinttel és sebességgel kell belevetnünk magunkat a meccsbe és ezt fenn kell tartanunk. Ha ez így lesz, akkor egy nehéz este elé fogjuk állítani a címvédőt.

2020-01-16 11:34:02 Lila öves, Fanatikus tag
Szerintem még nem érdemes elengedni a 6 helyet. A Trencsény és a Zólyom sincs azért egetrengető formában. és Ők még játszanak a BB-vel is.
Az egymás elleni meccsek fognak dönteni sztem.
A Trencsény jön hozzánk és Zólyomba is, mi megyünk majd Zólyomba. Ha ezt a két meccset be tudnánk húzni, meg azokat amiket általában be szoktunk, akkor még sikerülhet elkapni a felsőházat. Bízom benne, hogy az utolsó fordulókig nyílt lesz a dolog.
6. korxi
2020-01-15 21:30:04 Piros öves, Veterán
A BB-től semmi különös nincs a vereségben, ők a címvédők és most is az első helyre hajtanak, nyilván jobbak is nálunk. Papírforma szerint megverték a 20 ponttal alattuk álló csapatot, úgy mint ahogy nekünk kellett volna a macot (és a gyetvát)
A hátralevő 10 meccsből 5 lesz a majdani alsóházi csapatok ellen (ebből 3 itthon) , 5 amit felsőházi csapat ellen játszunk (ebből 2 itthon).
Hat pont a hátrány az 5-6. helyekért, nagyon valószínűtlen hogy meg tudnánk előzni az amúgy is jó trencsént és a magára talált zvolent.
Úgyhogy most már fordult a kocka, most már az alsóházi csapatok elleni meccseket kell inkább hoznunk, mert a rájátszásba kerülésért immár ők lesznek a közvetlen riválisaink, és az a célszerű hogy velük szemben szerezzünk nagyobb pontelőnyt (ha jól tudom, azt visszük a középszakaszba).
5. Karpfen
2020-01-14 21:51:37 Barna öves, Veterán
De legalább a MAC szájából kiénekelték a sajtot.
2020-01-12 19:47:12 Fehér öves, Lelkes újonc
Mai játékunkból hiányzót a pénteki tüz sajna szerintem sokat kivett belölünk az mecs((((((
2020-01-12 19:12:58 Fehér öves, Lelkes újonc
Hát megint csak rosszul alakult a meccs .Ugy látszik a Beszterce kezd mumusunká válnI(((((((.levünk egy gyors gólt az elején,talán vissza jöhetünk még a mecsbe
2. korxi
2020-01-12 17:40:34 Piros öves, Veterán
Megjött a stream

2020-01-12 14:21:17 Piros öves, Őstag
Szoros meccs lesz és a több jó döntés lesz a mervadó. Néztem a Banska statisztikáit és sok hasonlóság van a miénkkel. Pl.eszetlenül nem lövöldöznek viszont majd minden lövésük minőségi, ezért van, hogy bár pl. a Detva ellen csak 3- al lőttek többet kapura, végeredményben mégis nagy volt a különbség. Tömörülni kell s egyben a kéket is fogni s minőségi gyors kontrákat vezetni. Végig higgadtnak de keményen stabilnak kell maradnunk. Szerintem nehezen, de meglesz. Hajrá Medvék!!!