DVTK - Békéscsaba 2-0 (2-0)

Szerző: dfcwolf | 2017-06-24 20:27:00

Új idénybeli első felkészülési mérkőzésén Fülöp István és Diego Vela találatával kétgólos győzelmet aratott a DVTK.

Diósgyőri VTK - Békéscsaba 1912 Előre 2-0 (2-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont, zárt kapuk mögött. Játékvezető: Nagy Róbert (dr. Varga Zsolt, Márkus Tamás)
DVTK 1. félidő: Rados - Nagy T., Lipták, Karan, Forgács - Vela, Busai (Oláh B., 34.), Nono, Óvári - Szarka, Fülöp. Vezetőedző: Bódog Tamás.
DVTK 2. félidő: Antal - Eperjesi, Tucsa, Tamás (Ivánka, 60.), Bárdos - Lipták (Orosz M. a 71.), Oláh, Kitl, Ugrai - Bacsa, Ternován. Vezetőedző: Bódog Tamás.
Békéscsaba 1. félidő: Máthé - Nagy S., Fehér Zs., Babinyecz, Pilán - Kiss L., Viczián, Zahorán B., Gránicz - Gyurján B., Nagy R. Vezetőedző: Boér Gábor.
Békéscsaba 2. félidő: Ribánszki - Szélpál N., Viczián, Nagy S. (Kmetykó, 80.), Szalai D. - Beszterczei, Nagy I., Király P., Eszlátyi - Urbin, Birtalan. Vezetőedző: Boér Gábor.

Gólszerző: Fülöp (1-0, 11-esből) a 9.,Vela (2-0) a 38. percben.

9. perc: Óvárit vágták fel a 16-oson belül, a megítélt büntetőnél Fülöp István állt a labda mögé, és a jobb alsó sarokba bombázott, 1-0

38. perc: Nono parádés mélységi indítást adott a felezővonal közeléből Diego Vela irányába, aki átvette, majd 10 méterről jobbról a kapuba lőtt, 2-0

forrás, fotó: dvtk.eu