DVTK - Kecskemét 12-4 (8-0)

Szerző: objektív | 2017-11-14 11:36:00

Nyolcgólos győzelmet aratott a DVTK a kecskemétiek ellen. Igazi csapatmunka volt, összesen tíz diósgyőri talált be az ellenfél kapujába.

U19 II. osztály 12. forduló

DiósgyőriVTK - Mercedes-Kecskeméti LA 12-4 (8-0)

DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Mencsik László (Király Zoltán, Orosz Fruzsina).
DVTK: Pápai K. - Balogh A., Vitelki B., Géringer L., Kitl K., Korbély K., Mertse Á., Orosz M., Jambrich S., Géringer T., Fenyőfalvi D. Vezetőedző: Fogarasi Zoltán.
KLA: Erdélyi G. - Farkas G., Antal K., Bozsik M., Németh G., Papp D., Sallai B., Kőrös J., Kemenczés J., Szekeres G., Rideg F. Vezetőedző: Bódi Attila.

Csere: Szekeres G. helyett Vargacz Zikó J. a 38., Balogh A. helyett Sramkó R., Géringer L. helyett Valkay R., Fenyőfalvi D. helyett Bartalis B. mind a 46. Korbély K. helyett Kacsó A. és Mertse Á. helyett Gantner B. a 62., Antal K. helyett Módra G. és Kemencés J. helyett Suoka Zs. a 71. percben.
Sárga lap: Orosz M. a 66., Sramkó R. a 88. percben.
Gólszerző: Mertse Á. (1-0) a 4., Jambrich S. (2-0) a 8., Géringer T. (3-0) a 13., Orosz M. (4-0) a 21., Korbély K. (5-0) a 30., Vitelki B. (6-0) a 31., Géringer L. (7-0) a 32., Kitl K. (8-0, 11-es) a 37., Bozsik M. (8-1) az 57., Vitelki B. (9-1) a 63., Gantner B. (10-1) a 64., Bozsik M. (10-2, 11-es) a 37., Bozsik M. (10-3) a 77., Bozsik M. (10-4) a 79., Bartalis B. (11-4) a 84., Bartalis B. (12-4) a 86. percben.