DEAC - DVTK tartalék 4-1

Szerző: Jáborcsik András | 2018-10-14 21:39:00

NB III. Keleti-csoport 10. forduló

Debreceeni EAC - DVTK tartalék 4-1 (2-1)

Debrecen, DEAC pálya, 200 néző. Játékvezető: Káprály Mihály (Csóra Szabolcs, Dobos Dávid).

DEAC: Szabados - Kónya, Nagy Z., Karikás, Kerekes, Spitzmüller, Katona, Bíró P., Kiss L., Virág, Nagy R. Vezetőedző: Sáfár László.
DVTK tartalék: Bukrán - Valkay, Orosz M., Géringer T., Farkas M. - Tóth B., Fenyőfalvi, Bárdos - Varga J., Zsiga, Korbély. Vezetőedző: Vég Csongor.

Csere: Korbély helyett Géringer L. a 46., Valkay helyett Erdősi és Spitzmüller helyett Balogh K. a 68., Kerekes helyett Lénárt a 75., Varga J. helyett Juhos és Kónya helyett Patócs a 80. percben.

Sárga lap: Géringer T. a 88. percben.

Piros lap: Bárdos a 45+1. percben.

Gólszerző: Katona (1-0) a 6., Farkas M. (1-1) a 28., Kiss L. (2-1) a 44., Kerekes (3-1) az 55., Karikás (4-1) a 74. percben.

6. perc: Jobb oldali beadás után Katona Tamás közelről stukkolt a hálóba, 1-0

28. perc: Bal oldali beadás után Orosz Marcell csúsztatására az érkező Farkas Marcell nagy erővel lőtte ki a hosszú alsó sarkot, 1-1

44. perc: Bal oldali szöglet után Kiss László egy lépésről bólintott a kapuba, 2-1

45+1. perc: Diósgyőri szöglet közben lökdösődés alakult ki, melynek végén Bárdos kapott piros lapot.

55. perc: Szöglet után a visszafejelt labdát a hosszú oldalról Kerekes Krisztián fejelte a hálóba, 3-1

73. perc: Távoli bombát védett bravúrral Bukrán, ám a kipattanóra érkezett Karikás Krisztián, és közelről nem hibázott, 4-1

Értékelés

Sáfár László: Nagyon örülök a győzelemnek a tehetséges diósgyőri fiatalok ellen, akiknek sok sikert kívánok!

Vég Csongor: A 43. percig uraltuk a találkozót ám 3 perc alatt kivégeztük magunkat. Amíg nem tudunk fegyelmezettek és koncentráltak maradni rögzített helyzeteknél, nem tudunk 3 pontot szerezni.