ASC Corona Brașov - DVTK Jegesmedvék 0-3

Szerző: Jáborcsik András | 2017-12-09 19:56:00

Erste Liga alapszakasz

Asc Corona Brașov - DVTK jegesmedvék 0-3 (0-1, 0-0, 0-2)

Brassó, Jégcsarnok, 536 néző. Játékvezetők: Csomortani, Csata, Redai, Andre.

DVTK Jegesmedvék: Kiss (Adorján) - Joe, Leppanen, Tóth G., Galanisz, Miskolczi - Ruikka, Rantanen, Pavuk, Vas, Sakaris - Vojtkó, Bernáth, Hajós, Kulmala, Tóth A. - Ritó, Berta, Albert, Köllő. Vezetőedző: Mikael Tisell.
ASC Corona 2010 Brașov: Polc (Tőke) - Ölander, Stoflet, Knyazev, Gliga, Wilgosh - Nagy, Sirokovs, Macmillan, Tranca, Mihály - Bors, Yemelyanenko, Zabludovskyy, Molnár, Zsók - Bíró O., Saluga, Bíró M., Péter, Mihály. Vezetőedző: Martin Lacroix

1. harmad 13:37 Kulmala (Ruikka) 0-1
3. harmad 52:16 Miksolczi (Tóth G.) 0-2
3. harmad 58:51 Vas 0-3

9. korxi
2017-12-11 21:56:18 Piros öves, Veterán
Szerintem kimondhatjuk hogy az alapszakasz a MAC elleni két hátralevő meccs eredményétől függetlenül eldőlt, illetve csak nagyon elrontani lehet.
Más kérdés hogy ez most nem automatikus rájátszásbéli pályaelőnyt jelent, mivel az alapszakasz után nem a rájátszás, hanem a középszakasz jön. A mostani lebonyolítás éppen a MAC-nak jó, merthogy a középszakaszban több ponttal indulunk, de nem annyival mint amennyivel az alapszakaszt vezetjük és vélhetően zárjuk, így tehát a MAC anélkül tud majd pontokban zárkózni, hogy több meccset nyerne.
2017-12-10 18:47:55 Fekete öves, Veterán
Ez még csak az alapszakasz, a pontkülönbségnek nincs jelentősége, de ez presztizs-meccs lesz. A tekintélyt meg kell őrizni.
2017-12-10 16:38:59 Piros öves, Őstag
Szerintem Mogyi nem fosott még így miskolci mecs előtt. Nagy most a különbség a két csapat között, a MAC első MOL évében volt talán ilyen... Igazából csak mi bukhatjuk el...
2017-12-10 16:22:36 Fekete öves, Veterán
Mogyi és csapata felkötheti a gatyáját, nehéz miskolci túrára kell berendezkedniük.
Ha azt is behúznánk, akkor az előnyünk vesztett pontok tekintetében 15, anélkül 12 lenne. Döbbenetes fölény
2017-12-10 16:14:14 Piros öves, Őstag
Szevasztok. A statisztikát csak magát nem mindig érdemes magában vizsgálni. Azt mindig a mecs ritmusával , folyamaval kell nézni. A statisztika kapurautesnek veszi azt is ha valaki kiszorítva kínjában elguritja valahogy a kapuig meg azt is, ha 100%os ziccerben ráporkolod. Nem túl régen volt egy hazai meccsünk ,ahol a V2 viszonylag sokat lőtt kapura, igaz a legtöbb kapuscsemege volt, mert nem zavart a kapu előtt senki és tiszta volt a lovosav. Szerintem a csíki nehezebb mecs volt, mégis kevesebbet ütöttek kapura. Más: két erdélyi mecset 1 kapott góllal lehoztuk, ez nagyon nagy magabiztosságra utal, főleg hogy 3 meghatározó játékos hianyzott. Elöl meg igazából annyit ut ez a Csapat, amennyit éppen akár. A Poprad ellen is hihetetlen volt a Csapat fizikai ereje, erőtől duzzadva végig nyomtuk az utolsó harmadot. Szerintem ez a kettő az igazi erősségük most: védekezés és a fizikai magabiztossagunk, meg persze maga Csapatszellem.
2017-12-10 15:40:15 Fekete öves, Veterán
A harmadik harmadban a lövések aránya 14:6 volt a Brassó javára, és mi lőttünk két gólt, ha üres kapus is volt az utolsó. Kiss Bence fantasztikusan védhetett, 40 védéssel hozta le a shutout-ot!
3. grosser
2017-12-10 14:23:38 Piros öves, Veterán
Maximális gratuláció a hokisok felé, ezek tényleg tudnak valamit, nem sírnak, hogy kétnaponta játszani kell meg utazni, teszik a dolgukat és meglehetősen jól, CSAK ÍGY TOVÁBB!
A többi szakosztályunk miért nem így működik??????
2017-12-09 20:05:04 Fekete öves, Veterán
Nem lehetett könnyű, de ezt is behúzta a csapat! Csak csodálni lehet őket, ahogy sűrű programok ellenére is sikert sikerre halmoznak!
A harmadik gólunk egyébként üres kapus volt, mert a brassóiak levitték a kapusukat.
2017-12-09 19:59:50 Fekete öves, Veterán