A szezon gólja lett volna, ha nincs a szezon védése

Szerző: Jáborcsik András | 2018-03-18 17:49:00

Nikolaos Ioannidis a szünetben állt be csereként Bacsa helyére a Vasas elleni mérkőzésen, jól tartotta meg a labdákat, szép megoldásokkal vetette magát észre, a 85. percben pedig egy gyönyörű gyönyörű mozdulattal ollózta kapura Shestakov beadását, de az angyalföldiek hálóőre, Nagy Gergő hatalmas bravúrral védett.

A labdarúgó OTP Bank liga 23. fordulójában a Diósgyőr 1-1-es döntetlent játszott a Vasas vendégeként. A borsodiak csak a találkozó 93. percében szerzett góllal tudtak pontot menteni Brkovics fejesével.

Pedig a 85. percben is közel álltak az egyenlítéshez, amikor egy jobboldali beadás után Ioannidis félfordulattal lőtt kapura. a gyönyörű mozdulat azonban nem hozott gólt, mert az angyalföldiek kapusa, Nagy Gergely hatalmas bravúrral védeni tudott.

Ha bemegy, nem csak a forduló, de talán az egész tavaszi szezon legszebb gólját láthatjuk, így viszont Nagy kapus érdemel dicséretet hatalmas bravúrjáért.