DVTK Jegesmedvék - HC Košice

Szerző: objektív | 2021-01-03 10:07:00

Tipos Extraliga 27. forduló

2021. január 3. vasárnap, Miskolci Jégcsarnok 17:30

A 2021-es esztendő első mérkőzésén hazai pályán szerepel a DVTK Jegesmedvék csapata. Az ellenfél a Tipos Extraliga tabellájának hetedik helyén álló HC Košice lesz. A 17:30-kor kezdődő mérkőzést a Digi Sport 3 élőben közvetíti.

Ide kattintva élőben követheted nyomon a mérkőzést >>>>>

- Az alapszakasz második felébe és a 2021-es esztendőbe belépve az a célunk, hogy az eredményekben is megmutatkozzon az elvégzett munkánk mennyisége. Többször előfordult velünk, hogy játékban teljesen egyenrangúak vagyunk az aktuális ellenféllel, de ezt pontokban nem mutatkozott meg. A hazai mérlegünkön is mindenképpen javítanunk kell, ezt pedig már vasárnap el szeretnénk kezdeni. Nem lesz könnyű dolgunk, hiszen a HC Košice egy erős ellenfél, akiknek az első két sora kifejezetten veszélyes. A legutóbbi találkozásunk során egy jó meccset játszottunk és csak a büntetőlövések döntöttek. Úgy gondolom, hogy ezúttal is egy szoros és színvonalas meccset láthatnak majd azok, akik a televízió képernyői előtt követik a találkozót - nyilatkozta Dave Allison a DVTK Jegesmedvék vezetőedzője.

forrás, fotó: dvtk.eu

Hozzászólások

1 2 >

2021-01-05 20:01:33 Fekete öves, Veterán

A Mestis adott is ki egy közleményt, miszerint a Januári meccsek fel lettek függesztve.
A Liga ülése a hónap 25. napján ül össze, hogy a továbbiakról döntsenek.
2021-01-05 19:56:28 Fekete öves, Veterán

Lehet nálunk köt így ki. Ami Adorjánt illeti, a Mestis Januári meccsei jelenleg is törölve vannak.
Könnyen lehet ideig-óráig egy Vay/Adorján kettős. A Versenyhelyzet meglenne a kapunál.
16. korxi |Válasz erre: 14. Geotic
2021-01-04 12:22:07 Piros öves, Veterán
Erről lemaradtam, viszont örülök neki, mert így talán nem kell attól tartani hogy visszatér ide.
15. Geotic
2021-01-04 10:49:14 Piros öves, Őstag
14. Geotic |Válasz erre: 13. korxi
2021-01-04 10:47:15 Piros öves, Őstag
Nem kell kirúgni Hanlont, mert nem ő az edző a Krefeldnél.
A bajnokság kezdete előtt nem sokkal családi okokra hivatkozva hazament Kanadába.
13. korxi
2021-01-04 08:51:59 Piros öves, Veterán
Volt egy jó harmadunk, aminek köszönhetően 4 gólt lőttünk a meccsen, ami ebben az idényben fehérholló ritkasággal történik velünk, de ennyi, így is kikaptunk.
Azzal önmagában nem lenne gond, hogy 4:5 -re kikapunk egy Kassától, még úgy sem hogy most ők sem topcsapat. Az a gond, hogy ebben a szezonban Allison edzősége alatt mi mindenkitől kikapunk.
És ez nem is lesz már jobb, az AHL-esek távozásával csak gyengülni fog a keret, még ha számbelileg lesznek is érkezők a helyükre. Semmi esélyt nem látok a rájátszásra. Mert természetesen nem elég az edzőváltás, mint olyan, hanem jobb edzőre váltás kellene.

Azt kell hogy mondjam viszont, hogy ezen a téren nem nagyon bízom Egriben, kirívóan gyenge pontja az edzők kiválasztása.
Tartok tőle, hogy azok után hogy Majorosst visszahívta ide, csak az nem akart jönni, majd visszahozza a valamiért ajnározott, de szintén semmit nem mutató Hanlont. Esélyes ugyanis hogy az isteni Glent hamarosan kirúgják a Krefeldből, mert a decemberben indult DEL -ben eddig 5 meccs alatt nulla pontot szereztek.
2021-01-03 20:06:17 Fekete öves, Veterán
Erre a harmadik harmadra nincsenek szavak.
Teljesen 100%-osan megérdemelte a Kassa, hogy hármat ütött, és, hogy nyertek.

5 lövésünk volt a záró harmadban a 15-el szemben.
Nem gondoltam volna, hogy 20 perc és 20 perc között ekkora különbségek lehetnek.
Első és Harmadik harmad pocsék volt, de mentünk egy olyan köztes másodikat, hogy arra csak csettinteni lehet.

Hogy summa-summarum megérdemelte a Kassa? Igen, igen. Többet tettek végül. És ez nem is a Best Ever erős Kassa volt, hanem egy sokkalta gyengébb.
Egy előző idényes Top Kassától mennyit kaptunk volna? Kilencet?
11. beli1
2021-01-03 20:01:05 Piros öves, Fanatikus tag
Jelenleg ez is csak egy pènztemető. Mert hogy èrtelme nincs az tuti.
2021-01-03 19:07:08 Fekete öves, Veterán
Az idei idényünk egyik legjobb (ha nem a legjobb?!) harmada volt ez.
Mínusz egyről plusz kettő. Köztük egy szépségdíjas kulacsreptetős góllal.

Még nincs vége, de innentől pontot érdemlünk. A Kassa fog menni a záró harmadban.
2021-01-03 18:46:43 Fekete öves, Veterán