Buli elhozatal -› 38/68 (55.88 %) : 30/68 (44.12 %)

Összefoglaló ›

Frissített tabella ›

Beharangozó ›

Új igazolással, és két visszatérővel készülünk a listavezető fogadására ma 18:30-kor a népkerti csarnokban. Amikor legutóbb itthon fogadtuk a Zvolent, akkor Adorján, valamint az egész csapat remek teljesítményével 4-0-ra győztük le őket. Extázis uralkodott az egész csarnokban, és ezzel egy nagyobb gödör felé sodortuk a vendégeket. Ezután egy hosszabb nyeretlenségi széria következett a jelenlegi éllovasnak, azonban sikerült rendezni a soraikat, és mára már visszatornázták magukat a tabella legfelső helyére.

Egyetlen meccset játszottak a hét közben, ahol a Nove Zamky hazai pályán 5-2 arányban felülmúlta a Poprádot. Szoros meccset vívott a két együttes. Nem tükrözi reálisan az eredmény, amit a pályán láthattak a szurkolók. Ennek köszönhetően, igaz egy meccsel többet játszott a Zamky, de 10 pontra növelte előnyét elöttünk. Az utóbbi fordulókban a legkiemelkedőbb formával rendelkező érsekújváriak lassan beérik az ötödik-hatodik Poprádot és Nitrát, úgyhogy ha ezt a játékot hozzák a következő fordulókban is, minden esély megvan rá, hogy magasabb kiemelést szerezzenek a rájátszásra.

Kíváncsi voltam, hogy a Zvolen listavezetőként mennyire van kirobbanó formában, így a hajrára kanyarodva, azonban inkább saját csapatunkat fogom dícsérni. Igaz, hogy az utóbbi 5 meccsen is a harmadik legjobb formával rendelkezünk, viszont, ha az utóbbi 20 meccset vesszük figyelembe, akkor a gólkülönbséget nem nézve, hajszálpontosan ugyanolyan a formánk, mint a tabellán második Banska Bystricának. Gólkülönbségünk pedig jobb, mint a ma hozzánk látogató listavezetőnek.