Szerző: Jáborcsik András | 2018-11-02 13:53:00

Tipsport Liga jégkorong mérkőzés, 19. forduló

Miskolci Jégcsarnok, 2018.11.02. 17:30

Közvetítés: Digi Sport 2

Glen Hanlon:

Az elmúlt négy mérkőzésünkön háromszor is pontot, vagy pontokat tudtunk szerezni, tehát eredményességben javuló tendenciát mutatunk. Legutóbb láthattuk, hogy a védekezésünk is tud stabilan működni. Erre nagy szükségünk lesz a HK Poprad ellen is, hiszen közel hármas gólátlaggal rendelkeznek és mérkőzésenként 38-szor találják el a kaput. Azt várom el a játékosaimtól, hogy pénteken és vasárnap mindent kiadjanak magukból, és teljes erőbedobással játszanak. Amennyiben ez így lesz, úgy tiszta lelkiismerettel mehetünk el a pár napos pihenőnkre a válogatott szünetben.

A Liga állása:

A kanadai táblázaton Vas János a 7. (!) helyre küzdötte fel magát a szerdai két góljának köszönhetően, de mint a táblázatból is kivehető, Ziga Pance és Rasmus Kulmala is megelőzi a poprádiak legjobbját, Svitanát.

forrás: dvtk.eu és eredmenyek.com

1 2 >

17. laca |Válasz erre: 14. perecesi-diosgyor-szurkolo
2018-11-04 00:18:34 Lila öves, Fanatikus tag
Kb. ugyanezt szerettem volna írni. Az amúgy sem túl bő keret két védő mínuszban volt pénteken is. Russot elküldték, Slovak még megint nem játszott. Többet volt sérült eddig mint nem. A helyükre igazán jöhetne valaki vagy valakik....

Az edzőt még nem kell temetni...
16. siraiz |Válasz erre: 13. korxi
2018-11-03 07:01:19 Fehér öves, Tag
A hetes hozzászólásodat meg a fekete lyukból írtad?
2018-11-02 22:55:39 Fekete öves, Veterán
Magosi gólja de profi volt, ő a hosszabítás specialista.
Már 2 extra pontot hozott nekünk a ráadásban, szép volt magó :D
2018-11-02 22:49:42 Fekete öves, Veterán
Szép munka volt fiúk, ez is férfi munka. A poprad a harmadik harmadban nem is igazán volt meccsben, számukra hízelgő is lehet az 1 pont.
Ami az edzőt illeti: Kezdi megtalálni a kémiát a sorok között, de a keret még mindig igen csak vékony. Jó lenne hozni 1-2 igazi robosztus, rutinos 100+ kilogramm feletti védőt, aki azért relative magas is mellé. Bár a magasság nem annyira fontos.
Határozotlanak vagyunk még a kapunk mögött, a szlovák hokisok ott meg tudnak verni minket, és ki is alakítják a gólhelyzetet.

Nézni kellene a környező ligákból szabad rutinos védőt, aki a termetével fel tudná venni a versenyt az ellenfelekkel szemben. Az sem baj, ha már kicsit koros, egy évet simán lehúzhatna nálunk.
Fizikálisan még nem vagyunk az extraligás elittel egy szinten, ezt még fejleszteni kell.
13. korxi |Válasz erre: 12. ötvenöt
2018-11-02 22:07:59 Piros öves, Veterán
Azt a meccsnek egy nagyon dark időszakában írtam:)
Ami azt illeti, ha én lennék döntési helyzetben, bizonyára én sem gondolkodnék most edzőváltásban, azzal együtt hogy eddig nem bizonyosodott be, hogy Hanlon csakugyan olyan jó edző, mint amilyen hírneve van.
12. ötvenöt |Válasz erre: 5. korxi
2018-11-02 20:58:08 Zöld öves, Tag
Nem értek a jégkoronghoz, de pont a nagy múltja (és tapasztalata) miatt én végigvinném a teljes szezont a mostani edzővel. Azért elég hosszú a szezon, lehet nem véletlen, hogy most kezdünk el megint pontokat gyűjteni, és nem a szezon legelején vettünk repülőrajtot. Nem kizárt, hogy az utolsó körben, plusz ha sikerül elérni, akkor a rájátszásban lesz a legélesebb a csapat.
11. ötvenöt
2018-11-02 20:51:04 Zöld öves, Tag
Gratulálok a csapatnak! A Gyetva ellen is meg most is az utolsó pár percet láttam csak, plusz a hosszabbítást, de most már jobban fogom figyelni, hogy mikor lesznek a meccsek.
10. szolnoki
2018-11-02 20:14:27 Citromsárga öves, Tag
Hát ezt a két pontot megérdemeltük mert ez a poprad nagyon jó csapat. Megint az a maci szív vitte a csapatot végig a hajrába . Szerintem az ellenfél sem gondolt rá ,hogy így vissza jövünk a mecsbe.Nagyon akarunk és ez mindig átlendit minket a holtponton,és Vay is nagyon felljavult a végére. Szép volt macik és azt hiszem ne legyünk elégedetlek nagyon jó csapatok ellen játszunk állandoan minden meccs hajtos.
9. mocis
2018-11-02 20:11:46 Fehér öves, Tag
Nagy grat a fiúknak!
8. korxi
2018-11-02 20:11:18 Piros öves, Veterán
Na, kár hogy csak hosszabbításban jött össze, de lehet hogy mégiscsak így a jó, mert ha nyertünk volna rendes játékidőben, akkor nem történt volna meg az a Magosi gól a hosszabbításban!